Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Jestem praktykującym katolikiem i uważam że wizerunek sam w sobie nie jest zły. Jeżeli obraz ten byłby wywieszony w galerii czy pokazany w sposób który prowadził do dyskusji to jak najbardziej na plus. Matka Boska Częstochowska jest świętym obrazem i kojarzony jest z Polską od wielu setek lat, dodana tęcza raczej pokazuje brak tolerancji polaków do środowisk LGBT. Jednak wizerunek ten nie ma na celu wprowadzenia rozmowy ale zdenerowaniu katolików.
spalic witraz artyste powiesic


@gansevudei: A teraz uczymy się liczyć do siedmiu i zaczynamy wreszcie rozumieć, że homosiowa tęcza z 6 kolorami i chrześcijańska tęcza z 7 - słownie SIEDMIOMA kolorami to dwie różne rzeczy.

Jestem praktykującym katolikiem


@Mateusz-Olssen: ... i nie do końca wiem w co wierzę, bo nie mam problemu z symbolem sodomii na tle jednej z najświętszych osób w KK ( ͡º ͜ʖ͡º
@rybsonk: Noszę, ale ja akurat nie jestem katolikiem, więc argument nietrafiony ¯\_(ツ)_/¯ Poza tym, jakoś nie przypominam sobie, żeby któryś z ostatnich papieży przypomniał o tym zakazie - za to o "plugawości" aktów seksualnych już jak najbardziej(σ ͜ʖσ)
rozumiem, że nie nosisz też ubrań z dwóch materiałów?


@rybsonk: Ten wasz argument jest kaleką, bo grzech homoseksualizmu nie jest jedynie starotestamentalnym przepisem, wspomina o nim w podanym wyżej fragmencie Listu do Rzymian św. Paweł