Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (35)

Standardowy wschodnioeuropejski, postapokaliptyczny bandyta:

- Typowy Sebix z czymś ostrym w łapie, albo jakąś prymitywnie przerobioną, lub zrobioną w garażu pospolitą bronią, który okradnie cię bo chce się dorobić łatwym kosztem.

Zaawansowany wschodnioeuropejski, postapokaliptyczny bandyta:

- Były żołnierz, wyposażony w dobry wojskowy pancerz i dobrą broń, który zajął się bandyterką, bo stracił łączność z dowództwem i został zostawiony samemu sobie.

Standardowy zachodni, postapokaliptyczny bandyta:

- Typowy klient gejowskiego klubu w klimatach BDSM, z fetyszem kolców i obcisłych, skórzanych ubrań, uzbrojony w kij z doczepionym ostrzem piły tarczowej, paralizatorem i dezodorantem z zapalniczką dla tworzenia ognia, bo zwykła siekiera jest za mało postapokaliptyczna, który atakuje cię, bo po prostu jest powalony i chce ci sprawić ból.

Zaawansowany zachodni, postapokaliptyczny bandyta:

- Burdeltata z tego samego gejowskiego klubu BDSM, którego klientem był standardowy zachodni bandyta, którego można poznać po tym, że ma jeszcze więcej kolców na obcisłym wdzianku i więcej ostrzy piły tarczowej w kiju.

Wpis powstał na bazie przemyśleń odnośnie tegorocznych premier gier Rage 2, Far Cry New Down i Metro Exodus, a także na podstawie wcześniejszych gier postapo.

#heheszki #humorobrazkowy #stalker #pasjonaciubogiegozartu #rage2 #gry #farcry #postapokalipsa
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Nastał dzień, na który wielu z Was czekało! Dziś zachęcam do wykopywania przepisu na Langosz - tradycyjne uliczne węgierskie danie. Langosz w naszych ankietach pojawiał się już dawno i miał spore grono zwolenników. Wygrał ostatnie głosowanie zdobywając 562 głosów (26.85%) więc jest i on :D

Langosz to popularne na Węgrzech danie, które kupić można w specjalizujących się w jego sprzedaży budkach. Drożdżowe ciasto smażone na głębokim oleju podawane jest z przeróżnymi dodatkami, wśród których najpopularniejsze są śmietana oraz żółty ser.

Mam nadzieję, że przepis Wam się podoba. Niestety jak wiele tradycyjnych przepisów nie jest on raczej zbyt fit, ale nie zachęcam Was do tego aby jeść go codziennie, ale aby przygotować przynajmniej raz w ramach urozmaicenia swojej kuchni.

Jeśli zrobicie langosza i wrzucicie jego fotkę na #gotujzwkopem i mnie oznaczycie to będzie mi miło! Jeśli macie jakieś pytania to piszcie w komentarzach, każdemu postaram się w miarę posiadanej wiedzy pomóc :)

Dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierają i pomagają poprzez wykopywanie i komentowanie znalezisk, plusowanie, wiadomości prywatne, itp.

Hajduszoboszlo!

PS

#kuchniamg78 - jeśli ktoś chce to zapraszam również do śledzenia tagu z przepisami :)

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
    Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
    pokaż całość

odpowiedzi (121)