•  

na oddziale: 9 pozostało: 21?

Na oddziale co człowiek to historia, albo teoria.

Państwa mają swoje znaki zodiaku

Kolory ubrań czy flag zerują słońce albo niebo

pokaż spoiler nie chodź w żółtych i niebieskich ubraniach bo nic dobrego Cię nie spotka, ubieraj się tak ja rzeczy które są nieprzyjemne

Jest pacjent z wytatuowani oczami

O powodzie pożarów lasów w Szwecji już pisałem

pokaż spoiler no i te nieszczęsne żółto-niebieskie barwy narodowe. Tak, Ukraina też dla tego miała Euromajdan, no i wydarzył się on w znaku skorpiona

Jeden gość ma kupon na losowanie lotto które się nigdy nie odbyło, a w następnym padły jego liczby.

Może się zdarzyć że spotkasz agenta CIA, możliwe że to nawet ten sam który innemu pacjentowi laptopem włączył czerwone światło na 10 minut non stop, tak żeby nie mógł pojechać do domu.

Możesz też spotkać pacjenta który sam sobie poderżnął gardło

pokaż spoiler tutaj akurat 100% legit

Ale za wszelką cenę pamiętaj: to tylko teoria.

pokaż spoiler Oddziałowa teoria

Co uznasz za rozsądne zależy tylko od Ciebie.

Sam opowiadając kogo to nie znam z czasów dawnych, gdzie pracowałem w klubie, reakcja była sceptyczna, na szczęście ja to mam udokumentowane...

Wczoraj po opublikowaniu wpisu miałem kolejny kryzys, naprawdę chciałem umrzeć.
    Powoli zapominam jak to jest czuć się dobrze, dodatkowo złapała mnie jakaś infekcja i dziś cały dzień spędzam w łóżku z gorączką.

pokaż spoiler Szkoda że gorączka nie ma cycków, chociaż faktycznie to całkiem dziwne imię jak dla kobiety

Potrzebuję widocznych efektów. Jeśli się pojawią i będzie jakakolwiek długoterminowa poprawa to zostanę tak długo jak zechce lekarz.

Jeśli będą częściowe efekty to doprowadzam się tylko do stanu takiego abym mógł pracować i stąd wychodzę.

Jeśli będzie brak efektów to siedzę tutaj dopóki będzie mi płacił ubezpieczyciel, a potem wypierdalam na wakacje i za pół roku widzimy się znów na oddziale...

CDN

#depresja
    #programistawpsychiatryku

Tagi dodatkowe:
    #alkoholizm
    #narkotykizawszespoko
    #narkotykiniezawszespoko
    #psychiatria
    #szpitalpsychiatryczny

źródło: 14582220078696.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h