•  

  No prosze. Własciciele tych głównie prawakich fanpagów i stronek znają się z Rękasem ze Zmiany.
  Co ciekawe w ich sieci promocyjnej były kolportowane też okresowo TV Republika. M.Rola, portale powiązane z zieciem JKM, kresy.pl, piko. dzienniknarodowy, fronda.
  Cześć z nich zrezygnowała m.innymi z powodu dążeń właścicieli siatki profili do przejmowania promowanych w niej fp.
  Siatka dociera do milionów odbiorców poprzez m.innymi zastosowanie sztuczki polegajacej na zdobywaniu i zamianie fanpagów z memami na polityczne. Niby jest to niezgodne z regulaminem.
  Dwaj nastolatkowie, którzy prowadzili kilka profili . m.innymi ''Hisotria której nie poznasz w szkole'' pozwali włąscicielke siatki gdy w trakcie wpółpracy pozbawiono ich funkcji adminów w ich własnych grupach.
  Siatka do dzisiaj promuje wiceministra Andruszkiewicza.

  klik

  #polityka #4konserwy #neuropa

  •  

   @szurszur:

   "Szkoła to ZŁO ;D"
   Dziwny ten fanpage, > 50 k obserwujących, a wszystkie posty (przynajmniej od kwietnia, tyle sprawdziłem) osiągnęły dokładnie 0 lajków, 0 udostępnień, wszystkie obserwujące profile pewnie z farm lajków. Pewności nie mam, ale chyba w tym przypadku oko.press nakręca kapiszona, te strony mają raczej niskopoziomowy zasięg (te wykopowe konta też miały max jedno udostępnienie na 165 znalezisk). Nie twierdzę oczywiście, że sprawy nie ma, ale chyba ktoś tam niekoniecznie wie jak ten biznes tworzyć.

Gorące dyskusje ostatnie 12h