Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ktoś ma ochotę na #pizza ? #pizzaportal #heheszki

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Standardowy wschodnioeuropejski, postapokaliptyczny bandyta:

  - Typowy Sebix z czymś ostrym w łapie, albo jakąś prymitywnie przerobioną, lub zrobioną w garażu pospolitą bronią, który okradnie cię bo chce się dorobić łatwym kosztem.

  Zaawansowany wschodnioeuropejski, postapokaliptyczny bandyta:

  - Były żołnierz, wyposażony w dobry wojskowy pancerz i dobrą broń, który zajął się bandyterką, bo stracił łączność z dowództwem i został zostawiony samemu sobie.

  Standardowy zachodni, postapokaliptyczny bandyta:

  - Typowy klient gejowskiego klubu w klimatach BDSM, z fetyszem kolców i obcisłych, skórzanych ubrań, uzbrojony w kij z doczepionym ostrzem piły tarczowej, paralizatorem i dezodorantem z zapalniczką dla tworzenia ognia, bo zwykła siekiera jest za mało postapokaliptyczna, który atakuje cię, bo po prostu jest powalony i chce ci sprawić ból.

  Zaawansowany zachodni, postapokaliptyczny bandyta:

  - Burdeltata z tego samego gejowskiego klubu BDSM, którego klientem był standardowy zachodni bandyta, którego można poznać po tym, że ma jeszcze więcej kolców na obcisłym wdzianku i więcej ostrzy piły tarczowej w kiju.

  Wpis powstał na bazie przemyśleń odnośnie tegorocznych premier gier Rage 2, Far Cry New Down i Metro Exodus, a także na podstawie wcześniejszych gier postapo.

  #heheszki #humorobrazkowy #stalker #pasjonaciubogiegozartu #rage2 #gry #farcry #postapokalipsa
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • odpowiedzi (21)