Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  No cóż, wygląda na to że skończył się projekt Koalicji Europejskiej, Kukiza i Konfederacji a został nam jeden hegemon na miarę węgierskiego Fideszu, który będzie nas ruchał w dupę tak jak nikt nas jeszcze nie wyruchał.

  Teraz rozzuchwaleni przekupywaniem wyborców dokręcą jeszcze bardziej śrubę i ustawią kurs na Grecję. Nie wierzę w to co się dzieję.

  #wybory #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #gorzkiezale pokaż całość

  GFY

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Jak myślicie że za te 20lat w tym kraju coś się zmieni, bo że dorośnie nam nowe YNTELYGENTNE nie wypaczone komuną pokolenie a obecne mochery wymrą to tylko podrzucę tu screena z "na czasie" i TOP1 polskiego YT ukazujący jaką mamy obecnie młodzież ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  #wybory #patologia #youtube

  pokaż spoiler chyba to o czymś świadczy...
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Elektorat PiSu to nie tylko mohery. To głównie przeciętni ludzie, którzy nie interesują się kwestią feminizmu ani homoseksualizmu. To głównie typowa Kasia, która pracuje w banku za 2 tysiące netto, a jej mąż Marcin jest budowlańcem/mechanikiem i mają kredyt na mieszkanie. Chcą mieć trójkę dzieci, ale wiedzą, że z ich zarobkami nie będzie ich stać nawet na to, by zapewnić dzieciom jakieś zajęcia dodatkowe czy kolonie nad Bałtykiem. Więc głosują na PiS dla 500+, chcą też mieć spokojną emeryturę, bo klepią taką robotę, że rzygać im się chce i jedyne na co czekają, to właśnie ta emerytura. Tak wygląda większość społeczeństwa. PiS jest opcją dla przeciętnych ludzi. Dla polskiej rodziny, gdzie mama po pracy wskoczy w dres i obierze ziemniaki, a dzieci będą odrabiały lekcje w pokoju. Wyjście na basen czy do kina to dla nich święto, a wyjazd nad polskie morze to szczyt marzeń. Polskie realia. Takim ludziom nie zależy na nowoczesności, tolerancji. Oni chcą po prostu mieć dodatkowe pieniądze, by jakoś ciągnąć do przodu. Pomijam już patolę, która nie pracuje, bo żyje z zasiłków, to chyba oczywiste.
  #wybory #4konserwy
  pokaż całość

  odpowiedzi (101)