Wpis z mikrobloga

#smartfon #lg #lgg6
siema, szukam smartfonu dla siebie do 1000zl, ekran do 6 cali, dobry aparat i bateria. teraz mam gówno i wszystko bedzie lepsze. napaliłem się na lgg6, mnóstwo pozytywnych recenzji, no ogolnie podoba mi sie. sa tu jacys posiadacze tego smartfona? waham sie jeszcze miedzy xiaomi mia2 lite, samsung a40, redmi note 7 ale troche duzy jest, a wlasnie wszedzie go polecaja. one plus 5? warto? tel moze byc uzywany i mysle czasami o ex flagowcu ale boje sie starosci, pozdro:)
  • 7
@kiszony666: właśnie myślę o wymianie LG G6 na coś innego, ale głównie ze względu na fakt, że mam pobitą szybkę z przodu i telefon wygląda bardzo mało atrakcyjnie. też dlatego że zdjęcia jakie robi są raczej średnie, w dobrych warunkach oświetleniowych jest super, lepiej niż taki Galaxy S8, ale w nocy albo w pochmurny dzień to raczej rozczarowuje, przynajmniej mnie. Ogólnie telefon bezproblemowy, na baterię zbytnio nie narzekam, biorąc pod uwagę
@kiszony666: a za tysiaka może nawet dorwiesz gdzieś nowego LG G6. 2 lata temu kupiłbym go jeszcze raz, nie żałuję, chociaż jak masz możliwość znaleźć używkę V30, to uważam że będzie lepszym wyborem.