•  

Irytuje mnie to, że na wykopie wszelka krytyka Konfederacji spotyka się z takimi reakcjami jak: "suki wyją, karawana jedzie dalej", "kwik lewactwa", "pieski ujadają", "opłacona propaganda" itp. Ludzie, zrozumcie, że wasi idole nie są żadnymi bogami ani wybawicielami, przeciwnie, to ludzie mający za sobą kompromitacje, a ich poglądy, lekko mówiąc, są w chuj daleko od ideału. Bronicie ich jak jakaś fanatyczna straż przyboczna, a każdy krytycznie nastawiony to jakiś opłacony napastnik. Trochę kurna dystansu i krytycznego myślenia, a nie walka dobra ze złem, gdzie ci dobrzy to wasi idole, a źli to cała reszta. Normalnie cały świat przeciwko wam- herosom.

#konfederacja #korwin #polityka #4konserwy #neuropa

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Legio_VI_Victrix: wyborczy kucbeton niewiele różniący się od żelaznego elektoratu pisu, 3/4 z tego wyrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Legio_VI_Victrix Zaburzeń prawakoidalnych i ich objawu syndromu oblezonej twierdzy nie zrozumiesz :)

•  

@Legio_VI_Victrix: bo na wykopie siedzą 'eksperci' od polityki, ekonomii i wizerunku politycznego

pokaż spoiler a potem płaczą że poniżej progu i że nikt nie rozumie ich geniuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Legio_VI_Victrix: generalnie to co napisałeś jest tym bardziej zabawne gdyż efekty ich zachowań zazwyczaj kończą się tym że ludzie jeszcze bardziej uważają ich idioli za kompletnych debili xD

•  

@Legio_VI_Victrix: kulturalna krytyka a ciagle wyzywanie to dwie rozne sprawy. Do krytyki nic nir mam i uwazam, ze jest potrzebna. Problem w tym ze kiedy wchodze w jakakolwiek dyskusje to slysze, debil, idota, oszlom, foliarz, szur, antyszczep, plaskoziemca itp.

•  

@modelledom: Słyszysz po prostu tą słynną, lewacką mowę miłości i tolerancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@PolskiPan: no wlasnie, tyle mowia o tolerancji roznych wyznan, ludzi o innych pogladach, a przyklad jak bluzgaja po wszystkich mamy w pierwszych komentarzach pod dyskusja.Odrazy czyc nienawisc, chec ponizenia, zdyskredytowanie na starcie. Hipokryzja.

•  

Irytuje mnie to, że na wykopie wszelka krytyka Konfederacji spotyka się z takimi reakcjami jak: "suki wyją, karawana jedzie dalej", "kwik lewactwa", "pieski ujadają", "opłacona propaganda"
      @Legio_VI_Victrix: A jaka ma być reakcja, skoro wszelka 'krytyka' to durne memy, wypowiedzi wyrwane z kontekstu albo wklejanie zdjęcia członka Konfy z jakimś Rosjaninem?

Kuce się bardzo chętnie odnoszę merytorycznie, ale nie ma do czego, bo przeciwnicy Korwina to zwykli idioci.

•  

Ludzie, zrozumcie, że wasi idole nie są żadnymi bogami ani wybawicielami, przeciwnie, to ludzie mający za sobą kompromitacje, a ich poglądy, lekko mówiąc, są w chuj daleko od ideału. Bronicie ich jak jakaś fanatyczna straż przyboczna, a każdy krytycznie nastawiony to jakiś opłacony napastnik.

@Legio_VI_Victrix:

1. Pokaż mi polityka, który nigdy się nie skompromitował.
      2. Większość wyborców Korwina nie broni jego głupich wypowiedzi.
      3. Komentujesz tylko nagłośniej szczekające kuce ;)
      4. Większość wyborców Kowina nie głosuje na niego tylko dla idei, które reprezentuje ( z różnym skutkiem ;) )
      5. Wiele wypowiedzi Korwina jest wyrywanych z kontekstu i manipulowanych od lat. Więc w sumie co się dziwić że nawet jak naprawdę powie coś głupiego to ludzie go bronią :)
      6. Niektórzy nawet zgadzają się z tymi wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami ;)
      7. Wszystko co jest w internecie jest na celowniku. Gdyby taki kaczyński miał Facebooka to byłby grillowany mocniej niż Korwin za debilizmy. Świetnym przykładem był Leszke.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (10)

komentarz z największą ilością plusów, daje mu imie.

#koty

odpowiedzi (62)

Japierdole. Co się właśnie odjebalo (ಠ‸ಠ)
    Dziś rano wystawiłam na #olx sukienkę. Wrzuciłam swoje zdjęcie na którym widać mnie od szyi aż do połowy uda, czyli dokładnie tyle ile zajmuje sukienka. Fakt moj biust jest wyeksponowany ale to taka sukienka, nic nie poradzę.

Godzina 23:30 dzwoni do mnie jakiś obcy numer.
    Odbieram. Pytam „halo, kto tam?” W odpowiedzi dostałam ciszę. Rozliczyłam się. Telefon dzwoni znowu, cała sytuacja się powtarza. Ja już lekko zdenerwowana, no ale nic. Nie minęła minuta a telefon dzwoni znowu. Ja już ostro poddenerwowana pytam „HALO KTO TAM?” na co w odpowiedzi z drugiej strony dostaje wyszeptane niepewnym głosem:

pokaż spoiler masz mokrą ciepke?

Jakiś typ wziął mój numer z olx i zadzwonil w środku nocy tylko po to żeby zadać mi to pytanie.
    Brzydzę się wami #spermiarze #spermochlip #truestory (niestety) ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (42)