•  

  Irytuje mnie to, że na wykopie wszelka krytyka Konfederacji spotyka się z takimi reakcjami jak: "suki wyją, karawana jedzie dalej", "kwik lewactwa", "pieski ujadają", "opłacona propaganda" itp. Ludzie, zrozumcie, że wasi idole nie są żadnymi bogami ani wybawicielami, przeciwnie, to ludzie mający za sobą kompromitacje, a ich poglądy, lekko mówiąc, są w chuj daleko od ideału. Bronicie ich jak jakaś fanatyczna straż przyboczna, a każdy krytycznie nastawiony to jakiś opłacony napastnik. Trochę kurna dystansu i krytycznego myślenia, a nie walka dobra ze złem, gdzie ci dobrzy to wasi idole, a źli to cała reszta. Normalnie cały świat przeciwko wam- herosom.

  #konfederacja #korwin #polityka #4konserwy #neuropa

  +: Piro3202, lubie-sernik +38 innych
  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @Legio_VI_Victrix: wyborczy kucbeton niewiele różniący się od żelaznego elektoratu pisu, 3/4 z tego wyrośnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Legio_VI_Victrix Zaburzeń prawakoidalnych i ich objawu syndromu oblezonej twierdzy nie zrozumiesz :)

  •  

   @Legio_VI_Victrix: bo na wykopie siedzą 'eksperci' od polityki, ekonomii i wizerunku politycznego

   pokaż spoiler a potem płaczą że poniżej progu i że nikt nie rozumie ich geniuszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Legio_VI_Victrix: generalnie to co napisałeś jest tym bardziej zabawne gdyż efekty ich zachowań zazwyczaj kończą się tym że ludzie jeszcze bardziej uważają ich idioli za kompletnych debili xD

  •  

   @Legio_VI_Victrix: kulturalna krytyka a ciagle wyzywanie to dwie rozne sprawy. Do krytyki nic nir mam i uwazam, ze jest potrzebna. Problem w tym ze kiedy wchodze w jakakolwiek dyskusje to slysze, debil, idota, oszlom, foliarz, szur, antyszczep, plaskoziemca itp.

  •  

   @modelledom: Słyszysz po prostu tą słynną, lewacką mowę miłości i tolerancji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @PolskiPan: no wlasnie, tyle mowia o tolerancji roznych wyznan, ludzi o innych pogladach, a przyklad jak bluzgaja po wszystkich mamy w pierwszych komentarzach pod dyskusja.Odrazy czyc nienawisc, chec ponizenia, zdyskredytowanie na starcie. Hipokryzja.

  •  

   Irytuje mnie to, że na wykopie wszelka krytyka Konfederacji spotyka się z takimi reakcjami jak: "suki wyją, karawana jedzie dalej", "kwik lewactwa", "pieski ujadają", "opłacona propaganda"
   @Legio_VI_Victrix: A jaka ma być reakcja, skoro wszelka 'krytyka' to durne memy, wypowiedzi wyrwane z kontekstu albo wklejanie zdjęcia członka Konfy z jakimś Rosjaninem?

   Kuce się bardzo chętnie odnoszę merytorycznie, ale nie ma do czego, bo przeciwnicy Korwina to zwykli idioci.

  •  

   Ludzie, zrozumcie, że wasi idole nie są żadnymi bogami ani wybawicielami, przeciwnie, to ludzie mający za sobą kompromitacje, a ich poglądy, lekko mówiąc, są w chuj daleko od ideału. Bronicie ich jak jakaś fanatyczna straż przyboczna, a każdy krytycznie nastawiony to jakiś opłacony napastnik.

   @Legio_VI_Victrix:

   1. Pokaż mi polityka, który nigdy się nie skompromitował.
   2. Większość wyborców Korwina nie broni jego głupich wypowiedzi.
   3. Komentujesz tylko nagłośniej szczekające kuce ;)
   4. Większość wyborców Kowina nie głosuje na niego tylko dla idei, które reprezentuje ( z różnym skutkiem ;) )
   5. Wiele wypowiedzi Korwina jest wyrywanych z kontekstu i manipulowanych od lat. Więc w sumie co się dziwić że nawet jak naprawdę powie coś głupiego to ludzie go bronią :)
   6. Niektórzy nawet zgadzają się z tymi wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami ;)
   7. Wszystko co jest w internecie jest na celowniku. Gdyby taki kaczyński miał Facebooka to byłby grillowany mocniej niż Korwin za debilizmy. Świetnym przykładem był Leszke.

Gorące dyskusje ostatnie 12h