Wpis z mikrobloga

Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam setki kierowców, zdarzają się tacy, którzy zapomną włączyć świateł - a że w koło szarówka, to zawsze mignę długimi, żeby obudzić zaspanych :)

Faceci zawsze podniosą rękę, podziękują i szybko włączą światła... a baby? xD

Zapatrzone w drogę, w ogóle nie kumają o co chodzi - ciemno na drodze a baba jedzie bez świateł i nie widzi, że jakoś ciemno przed autem xD

Dla mnie to jest w ogóle kosmos, że kobiety mają taki problem z jeżdżeniem. Ostatnio zabrałem się z jednym różowym z pracy (bo mieszkamy obok siebie a ja swoje auto miałem u mechanika) - to różowy jadąc 90 km/h krajówką nie wrzucała biegu wyższego niż 4 w Micrze 1.2 bo "nie potrzeba" xD

Inny różowy - mamy z pracy wyjazd, pod górkę i od razu trzeba skręcić w lewo lub prawo. Co zrobił różowy jak wyjeżdżał? Dał gaz w #!$%@?ę przy maksymalnie skręconych kołach i wylądował na ogrodzeniu. Przez 2 tygodnie auto u mechanika po tej akcji stało xDDDD

#rozowepaski #pracbaza #kierowcy #drogi #polskiedrogi
Pobierz blunch - Dojeżdżam sobie codziennie drogą krajową do pracy (~20 km). Naturalnie mijam...
źródło: comment_WazZrmArTLjpr67sqbyz6OUbh3FsI7a8.jpg
  • 139
dlatego uwielbiam ten opis jak ktoś sprzedaje auto "używane przez kobietę" wtedy wiadomo, że nie ma sprzęgła, kierownica i kalmki pozdzierane od biżuterii a w środku nigdy nie było czyszczone. Lubię rzetelne informacje.


@BajerOp: A jak coś się #!$%@? to tak jest #!$%@? dopóki jej ojciec albo #niebieskipasek tego nie naprawi. Wymiana oleju? Ojciec coś tam robił ostatnio.
Plus zawsze chlew i tylko martwisz się, żeby nic się nie przykleiło do
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@blunch: na 90% przypadków to jak mignę babce z naprzeciwka że nie ma świateł, to jedzie dalej na wyjebce xD u facetow jest na odwrót, większość zapali światła i machnie nawet, choć są też i tacy co mają #!$%@? ale to stanowi już mniejszość. Ogółem zawsze zwracam z ciekawości uwagę na takie sytuacje w moim przypadku żeby zbadać tę zależność, więc nie wyciągam sobie danych z dupy xD
to różowy jadąc 90 km/h krajówką nie wrzucała biegu wyższego niż 4 w Micrze 1.2 bo "nie potrzeba" xD

@blunch: to akurat prawda i powiem ci dlaczego. Faceci jak jeżdżą autem, to podchodzą do wszystkiego z dystansem (np. do ograniczenia prędkości ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), a różowe nie. Mam koleżanką co uczyła się na prawo jazdy, to miała zapisane:
0-20km/h - pierwszy bieg
20-40km/h - drugi
@blunch: #pasta #pdk

Stoję w kolejce, przede mną jakaś para, przed nimi jakaś laska, wcześniej wężyk starych bab. Laska się obraca i zauważa ją ta z pary. I się zaczyna.

- Ewa!?
- Klaudia?! O jaaa, Zajebiście się tak spotkać. W mięsnym, hihihi
- Zajebiście! Dawno się nie widziałyśmy. Kiedy ostatnio? U Marcina na melanżu? Naprawdę zajebiście hihihi.
- U Maćka i Magdy się widziałyśmy chyba
- Nie byłam wtedy, nad
Faceci zawsze podniosą rękę, podziękują i szybko włączą światła... a baby? xD

@blunch: #!$%@? xD dokładnie miałem to samo wczoraj xD ulewa, godzina po 20:00, a babka jedzie swoim szarym autkiem na postojówkach. Mrugnąłem jej 3 razy mocno z naprzeciwka bixenonem tak, że 300m dalej naczepa tira się cała oświetliła, a kobieta(ok30-40lat) co? Nawet mnie nie zauważyła, przejechała jak gdyby nigdy nic. I zdarza mi się to regularnie... Ona była jak
@blunch: Też ostatnio obserwuję jak ludzie jeżdżą i kto zazwyczaj zamula i kobiety #!$%@? za tym kółkiem zawsze przestraszone jakby ktoś do nich strzelał z kałacha w ten ich samochód. Często wymuszają pierwszeństwo i mają jeszcze do człowieka pretensje, przy podjeżdżaniu do skrzyżowania często rozglądają się tylko w prawo i później wielce zdziwione, że ktoś z lewej nadjechał xD Zero pewności siebie i do tego #!$%@? parkowanie(oczywiście tylem nie potrafią bo