Wpis z mikrobloga

#ator #wideoprezentacje #pracowniktvn ##!$%@? #bekazprawakow #braun #konfederacja #447 #ustawa447 #neuropa

Nawet nie chce mi się wspominać o rzekomej apolityczności grubasa, którą deklarował, a teraz wrzuca Szurfederację.

Anyway:
-bońć Grzesiu Brown
-wygłaszaj przemówienie
-#!$%@? na Żydów
-szkaluj ich jak czany papieża
-wzywaj do wyrzucenia Mossbacher i zerwania stosunków z USA
-stwierdź że Trump jest persona non grata w Cebulandii
-a w tłumie(max 50 osób) są agenci CIA, Mossadu oraz innych służb(czy to przypadkiem nie oznacza że faktyczny "tłum" to ok. 5 osób? XDDDD)
-wszystko bez faktycznego autorytetu ofkors, przecież nie masz żadnej funkcji
-na koniec stwierdź że "powtórzysz po angielsku by agenci zrozumieli"
-łamaną angielszczyzną na zasadzie "ja być Gorg, ja lubieć mniam mniam" gadasz te wszystkie bzdury
-rozpisują się o nich gazety zagranico nie w gestii "jakiś szur powiedział że...", tylko "takie jest stanowisko w Polsce"

Grzechu #!$%@? nowy poziom. Nie protokół 1% dla Szurfederacji, ale dla Polski na arenie międzynarodowej. #polityka
WodzNaczelny - #ator #wideoprezentacje #pracowniktvn ##!$%@? #bekazprawakow #braun #k...

źródło: comment_tKB34yXrHnbaJKYwtCPi2fjc2KWnBb9y.jpg

Pobierz
  • 13
Braun nie powiedział tego co mówisz. Nie wzywa do zrywania stosunków z USA, ani nie uznaje Trumpa za persona non grata, itd.


@MattJedi: dosłownie na tym filmie to mówi kucu xD
Widzisz biel i pieprzysz że to czerń bo nie pasuje Ci do wizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WodzNaczelny:

kucu

Obrażać możesz sobie własne dzieci, albo rodziców, jeśli Cię tak wychowali, chamie jeden.

I nie, nie mówi tego, kłamco. Neuropa zawsze wciska ludziom na usta słowa, których nie wypowiedzieli.
chamie jeden.


Ooo, nie wiem jak się pozbieram xD

I nie, nie mówi tego, kłamco.


Włącz filmik. Mówi dokładnie to kucu xD

Neuropa zawsze wciska ludziom na usta słowa, których nie wypowiedzieli.


@MattJedi: zajebiście, nie jestem neuropą ( ͡° ͜ʖ ͡°)