•  

  Zwolennicy Korwina i spółki lubią chyba gore porn. W tytułach wciąż tylko o masakrowaniu, gwałceniu, dominowaniu, oraniu, itp. A tymczasem za każdym razem chodzi o to, że ktoś lubiany przez autora tytułu powiedział do kogoś przezeń nielubianego coś, co autorowi tak się spodobało, że było to dla niego doświadczenie niemalże erotyczne (a może czasem i dosłownie - nie wnikam). Może jest to mało dojrzałe, ale stanowi fajny foklor polskiej sceny politycznej, więc drodzy zwolennicy #konfederacja - nie przestawajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #polityka

  •  

   fajny foklor polskiej sceny politycznej

   @shiromaru: Nie tylko polskiej.

   "Ben Shapiro DESTROYS Ocasio-Cortez's INSANE Tweet after Massacre"

   To jest import z USA, podobnie jak większość programu kuco-prawicy.

   Taka fiksacja na punkcie dostępu do broni - 5 lat temu takiego tematu w Polsce w ogólnie nie było, jak z nim jest w USA to wiadomo (jeden z trzech głównych wyznaczników tożsamościowych w amerykańskiej polityce, obok aborcji i podatków). Został zaimportowany zza Oceanu z tym co wyżej, przyszło jako pakiet.

   Konfederacja (frakcja kucowsko-braunowska) jest mentalnie całkowicie skolonizowana przez obcą modę. Nawet nie wiedzą skąd się ich poglądy wzięły, ale wyznają z gorliwością neofitów.

  •  

   @adam2a: mimo wszystko angielskie "destroys" czy "demolishes" nie ma takiego pornograficznego nacechowania jak "zgwałcił" czy (chyba moje ulubione) "przeleciał intelektualnie" (to nie żart). Anglosaski nie umywa się pod względem repozytorium wulgaryzmów związanych z seksem i przemocą do polszczyzny i mówię to jako anglista z wykształcenia :)

  •  

   @adam2a Ty i te twoje komentarze są tak wiarygodne jak twoje twierdzenie, że Biedronia wrabia się w znęcanie się nad matką.

   źródło: 1558001450100.png

  •  

   Konfederacja (frakcja kucowsko-braunowska) jest mentalnie całkowicie skolonizowana przez obcą modę. Nawet nie wiedzą skąd się ich poglądy wzięły, ale wyznają z gorliwością neofitów.

   @adam2a: niestety to samo robi lewica, reagując na zaimportowane ze Stanów problemy społeczne

  •  

   @jaksiepatrzy: Jakie np? Jak już lewica coś importuje to z europejskiej zachodu.

  •  

   @adam2a: a europa zachodnia ze stanów. no choćby pc i nacisk na kwestię rasizmu. nie twierdzę, że problemu u nas nie ma, ale mam wrażenie, że amerykański konflikt rasowy, który jest podstawowym problemem tam, został do nas sztucznie przeniesiony. ogólnie wydaje mi się, że dyskurs polityczny się niezdrowo zglobalizował

  •  

   @jaksiepatrzy: to, że u nas nie było systemowego rasizmu nie znaczy, że nie istnieje jednostkowy. Nikt jednak nie twierdzi, że w Polsce odgórnie dyskryminuje się mniejszości etniczne lub, że czarni Polacy są częściej aresztowani przez policję od białych - nie wiem więc, dlaczego widzisz tu jakiekolwiek przeniesienie problemu na grunt globalny.

   Problem rasizmu ma inny wymiar w różnych krajach i kontynentach.

  •  

   @shiromaru: przeczytałeś w ogóle co napisałem?

  •  

   @jaksiepatrzy: mógłbyś być bardziej konkretny? Marnujesz klawiaturę takimi odpowiedziami. Uważasz, że nie odniosłem się do twoich słów?

  •  

   @shiromaru: twoja odpowiedź nijak nie odnosi się do tego co napisałem tylko do jakiegoś wyobrażenia na ten temat

   1. Nigdzie nie napisałem, że u nas nie ma rasizmu. Wręcz prewencyjnie, wprost napisałem że tak nie twierdzę.

   2. Zauważ, że piszę o nacisku na kwestię rasizmu. Czyli nie, że nie powinniśmy się tym zajmować, ale że jest to problem zupełnie innego kalibru i nieproporcjonalnie dużo uwagi i dyskusji się temu poświęca.

  •  

   @jaksiepatrzy:

   Nigdzie nie napisałem, że u nas nie ma rasizmu.

   A ja nie napisałem, że tak twierdzisz - piszę jedynie, dlaczego u nas też się o tym sporo mówi. Uważasz, ze problem jest wyolbrzymiony - póki co rzeczywiście w naszym kraju występuje on raczej w skali lokalnej, bo mamy dość homogeniczne społeczeństwo. Jednak w większości krajów, również u nas dywersyfikacja etniczna postępuje i dlatego też temat ten jest poruszany - aby zapobiec sytuacji, jaka miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Zapobiec tworzeniu się gett, izolacji mniejszości etnicznych i wzrostowi niechęci z obu stron. Bo te rzeczy już się dzieją i w krajach zachodnich i u nas. Nie uważam więc ani trochę, że problem rasizmu jest problemem wyolbrzymionym.

   Tyle ode mnie.

  •  

   Taka fiksacja na punkcie dostępu do broni - 5 lat temu takiego tematu w Polsce w ogólnie nie było

   @adam2a: chyba żyjemy w innych rzeczywistościach

Gorące dyskusje ostatnie 12h