•  

  Typowy polityk i wyborca PiS'u.

  #bekazkatoli #bekazpisu #pedofilewiary #tylkoniemownikomu

  źródło: Capture_2019-05-16-10-15-54-01.jpeg

  •  

   @Korbov: ale zwykli, czy wolnomularze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Korbov: A ten ogromny odsetek to z którego instytutu danych z dupy wzięty?

  •  

   @Korbov: ile procent u księży? 1%?
   A u lgbtnsdap sięga 40%

   +: wys97
  •  

   @Korbov Tylko ameby umysłowe rozumieją ten film jako atak na kościół, jakoś nie słyszałem żeby związek murarzy nawzajem utajnial pedofilskie czyny kolegów po fachu xD

  •  

   @Herubin Jak się okazuje podobną, a nawet większą skalę zjawiska wykazano w Australii.
   " "Musimy schylić głowę ze wstydu" - tak arcybiskup Sydney Anthony Fisher zareagował na raport, z którego wynika, że 7 procentom księży w Australii zarzucono popełnienie czynów pedofilii w latach 1950-2010 (...) Następnie ogłosił: - Ku mojemu wstydowi i smutkowi okazuje się, że w całej Australii 384 diecezjalnym księżom, 188 księżom zakonnym, 597 braciom zakonnym i 96 zakonnicom zarzucono wykorzystywanie seksualne nieletnich od 1950 roku. Abp Fisher wyjaśnił również, że czyny pedofilii zarzucono też 543 świeckim pracownikom instytucji Kościoła.Ukonstytuowana w roku 2013 specjalna komisja ds. badania nadużyć seksualnych wobec dzieci sprawdza, jak na przestrzeni dziesięcioleci różne instytucje w Australii, w tym Kościół katolicki, reagowały na nadużycia seksualne wobec dzieci. Komisja już wcześniej zebrała zeznania licznych osób, które padły ofiarą nadużyć ze strony kleru, lecz pełna skala problemu nie była jasna aż do opublikowania w poniedziałek danych statystycznych - piszą media. - Według danych komisji między rokiem 1980 a 2015 niemal 4,5 tys. osób twierdziło, że padło ofiarą nadużyć w ponad 1000 katolickich instytucji w Australii - powiedziała współpracująca z komisją adwokatka Gail Furness. Przeciętny wiek ofiar to 10,5 roku w przypadku dziewczynek i 11,5 w przypadku chłopców. - Opowieści ofiar są przygnębiająco podobne - powiedziała Furness. - Dzieci ignorowano lub, co gorsza, karano. Oskarżenia nie były badane. Księża i inne osoby duchowne wysyłano do innych parafii i społeczności, gdzie nie wiedziano o przeszłości przybyłych. "

  •  

   @Herubin Z raportu przygotowanego przez niezależne konsorcjum naukowe wynika, że przestępstw seksualnych na dzieciach i młodzieży w ciągu 70 lat w Niemczech dopuściło się 1670 duchownych, co stanowi 4,4 proc. wszystkich księży służących w tym czasie w tym kraju. Ich ofiarami padło 3677 nieletnich, z których większość stanowili chłopcy. Ponad połowa ofiar miała mniej niż 13 lat, a co szóste przestępstwo to jedna z „różnych form gwałtu”.

  •  

   @Korbov ej a z ciekawosci jak wtgladaja ksieza w porownaniu z trenerami dzieciecymi nauczycielami opiekunami?

Gorące dyskusje ostatnie 12h