Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (17)

Jakiś czas temu byłam w Paryżu.
    Byłam z dwójką znajomych, z czego jeden koniecznie chciał wejść do sklepu z zegarkami w cenie od 100 000 euro wzwyż.
    W drzwiach ochroniarz, drzwi otwierane kluczem - miejsce dla wyjątkowo bogatych osób.
    Popukałam się w czoło - ja nie wchodzę, nie ma szans, nie wpuszczą mnie.
    Dałam się jednak przekonać - o dziwo, ochroniarz otworzył drzwi i nas wpuścił. Czułam się bardzo nieswojo czując na sobie wzrok sprzedawców - oni już wiedzieli... wiedzieli, że nas nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chcąc dotknąć zegarek, chował się automatycznie pod stół - pierwszy raz widziałam takie cuda ;)
    Stało się jednak coś, co niesamowicie mnie zaskoczyło - jeden ze sprzedawców podszedł do nas i zaczął opowiadać o firmie, pokazywać najnowsze modele zegarków, tłumaczyć mechanizmy a nawet zaproponował nam szampana (nie skorzystaliśmy), poświęcił nam około 30 minut - sam jednak powiedział, że on wie że nic nie kupimy, ale może kiedyś w przyszłości staniemy przed dylematem, którą firmę wybrać i zdecydujemy się na firmę, dla której pracuje.
    Niby nic, ale taka postawa wobec klientów to w dzisiejszych czasach niespotykana sprawa.
    PS. myślałam że zegarki w takiej cenie mają dożywotnią gwarancje - okazało się że są tylko 3 lata gwarancji, a w niektórych wypadkach 2 lata...
    #niewiemjaktootagowac #truestory #marketing
    pokaż całość

odpowiedzi (36)

Japierdole. Co się właśnie odjebalo (ಠ‸ಠ)
    Dziś rano wystawiłam na #olx sukienkę. Wrzuciłam swoje zdjęcie na którym widać mnie od szyi aż do połowy uda, czyli dokładnie tyle ile zajmuje sukienka. Fakt moj biust jest wyeksponowany ale to taka sukienka, nic nie poradzę.

Godzina 23:30 dzwoni do mnie jakiś obcy numer.
    Odbieram. Pytam „halo, kto tam?” W odpowiedzi dostałam ciszę. Rozliczyłam się. Telefon dzwoni znowu, cała sytuacja się powtarza. Ja już lekko zdenerwowana, no ale nic. Nie minęła minuta a telefon dzwoni znowu. Ja już ostro poddenerwowana pytam „HALO KTO TAM?” na co w odpowiedzi z drugiej strony dostaje wyszeptane niepewnym głosem:

pokaż spoiler masz mokrą ciepke?

Jakiś typ wziął mój numer z olx i zadzwonil w środku nocy tylko po to żeby zadać mi to pytanie.
    Brzydzę się wami #spermiarze #spermochlip #truestory (niestety) ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikaniebieskichpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (42)