Gorące dyskusje ostatnie 12h

Chyba nie zasnę. Jaką trzeba być amebą umyslową żeby być dymany w dupę od 89 roku i dalej glosowac na tych samych ludzi. POPiS znowu górą bo ciemnogród ma klapki na oczach jak koń. Około 36 procent Polaków poszło na wybory (nawet nie połowa Polaków) mogę się założyć że 3/4 z nich to starzy ludzie którzy informacje czerpią albo z TVP albo z TVN. Czas chyba stąd wyjeżdżać bo ja na ich emerytury robić nie będę. KURWA MAĆ!!!! #wybory pokaż całość

odpowiedzi (31)

Jeden głos nic nie zmieni więc po co mam iść na wybory?

Wybory do PE pokazały, kto będzie decydował o waszej przyszłości w wyborach do sejmu. Lenie i nieroby bez wykształcenia, ludzie niepotrafiący samodzielnie myśleć, oraz emeryci przesiąknięci telewizyjną oraz kościelną propagandą, która już dawno przebiła propagandę w rosji.

I to wszystko za marne 500 zł.
    Testo miał rację.

#wybory
    pokaż całość

odpowiedzi (29)

No cóż, wygląda na to że skończył się projekt Koalicji Europejskiej, Kukiza i Konfederacji a został nam jeden hegemon na miarę węgierskiego Fideszu, który będzie nas ruchał w dupę tak jak nikt nas jeszcze nie wyruchał.

Teraz rozzuchwaleni przekupywaniem wyborców dokręcą jeszcze bardziej śrubę i ustawią kurs na Grecję. Nie wierzę w to co się dzieję.

#wybory #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #gorzkiezale pokaż całość

GFY

odpowiedzi (39)