Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego dość. Jak sobie chcą chodzić do kościółka i pić wódkę za +500 to może podzielić ten kraj i zobaczymy która część się szybciej rozwinie ? Ja jestem za a wy ? Ktos kto mieszka na wschodzie moze sie przeprowadzić i myślę że zrobią to z przyjemnością aby odciąć się od tej ciemnoty. Zapraszamy. #wybory zresztą ta mapka z łazienkami w mieszkaniach dobrze pokazuje dokąd prowadzą wschodnie konserwatywne poglądy xD ludzie dalej srają na podwórkach i modlą się o deszcz. I tak się kurwa męczymy razem więc może zróbmy pokojowy podział #polityka pokaż całość

odpowiedzi (57)

Szkoda, że mimo kolejnej porażki te wszystkie Korwiny, Mentzeny i inne Berkowicze nie dadzą sobie spokoju i nie odejdą. Mam tylko nadzieję, że nie będą przeszkadzać jedynej wolnorynkowej opcji jaką jest pan dr hab. Robert Gwiazdowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korwin #polskafairplay #gwiazdowski #wybory #polityka

odpowiedzi (40)

Niby sam na typa głosowałem ale moja polaczkowość sprawia że kisnę na myśl jak chłop był przekonany że dostał mandat, przeliczyl że wróci do Polski za pare lat jako milioner, a za parę godzin wstanie i się zesra XDD I znowu trzeba będzie sprzedawać energetyki marki Korwin żeby utrzymać rodzinę
    #wybory #polityka

odpowiedzi (20)