Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego dość. Jak sobie chcą chodzić do kościółka i pić wódkę za +500 to może podzielić ten kraj i zobaczymy która część się szybciej rozwinie ? Ja jestem za a wy ? Ktos kto mieszka na wschodzie moze sie przeprowadzić i myślę że zrobią to z przyjemnością aby odciąć się od tej ciemnoty. Zapraszamy. #wybory zresztą ta mapka z łazienkami w mieszkaniach dobrze pokazuje dokąd prowadzą wschodnie konserwatywne poglądy xD ludzie dalej srają na podwórkach i modlą się o deszcz. I tak się kurwa męczymy razem więc może zróbmy pokojowy podział #polityka pokaż całość

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  No cóż, wygląda na to że skończył się projekt Koalicji Europejskiej, Kukiza i Konfederacji a został nam jeden hegemon na miarę węgierskiego Fideszu, który będzie nas ruchał w dupę tak jak nikt nas jeszcze nie wyruchał.

  Teraz rozzuchwaleni przekupywaniem wyborców dokręcą jeszcze bardziej śrubę i ustawią kurs na Grecję. Nie wierzę w to co się dzieję.

  #wybory #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazlewactwa #gorzkiezale pokaż całość

  GFY

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Jeden głos nic nie zmieni więc po co mam iść na wybory?

  Wybory do PE pokazały, kto będzie decydował o waszej przyszłości w wyborach do sejmu. Lenie i nieroby bez wykształcenia, ludzie niepotrafiący samodzielnie myśleć, oraz emeryci przesiąknięci telewizyjną oraz kościelną propagandą, która już dawno przebiła propagandę w rosji.

  I to wszystko za marne 500 zł.
  Testo miał rację.

  #wybory
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)