•  

znalazłam na swoim starym mp3 playlistę z okresu mniej więcej 2003-2007 i tak mi się przypomniało, jak to na epulsie, gronie (takie ówczesne facebooki xD) forach, blogach i GG każdy zbuntowany brudas był jedynym prawdziwym tru metalem, a wszyscy inni to pozerzy XD Kisnę dzisiaj z tego jak kłócili się między sobą, że zespół np. katatonia nie jest tru metalem bo za mało drą ryja, za to ich ulubiony zespół w tym samym klimacie to już prawdziwy metal, bo im się podoba xD i jeszcze te wojenki, że jak ktoś słucha przykładowo Korna to nie ma prawa nosić glanów, bo Korn bywał puszczany na MTV i Vivie xD Ja pierdolę jak ja dzisiaj kisnę z tego jak będąc w gimbazie zastanawiałam się czy taki dajmy na to Hunter to siara czy mogę słuchać przy innych, bo jeszcze ktoś se pomyśli że jestem pozerem xD ale ja byłam pojebana, na usprawiedliwienie tylko dodam, że takie dylematy to nie tylko ja miałam a większość znajomych dzieciaków w wieku około 15 lat xD. Dobrze z tego wyrosnąć, być normalnym i słuchać czego się chce niezależnie od gatunku, popularności itd.
    #metal #muzyka #takbylo #gimbaza #heheszki

Gorące dyskusje ostatnie 12h