Wpis z mikrobloga

grałeś - plusujesz.

Jedna z najlepszych platformówek, w jakie grałem, ze specyficznym klimatem:

Akcja gry toczy się na nieznanej planecie, zamieszkałej przez rasę Mudokonów, do której należy bohater gry Abe. Jego rasa została zniewolona przez złych Glukkonów, którzy wykorzystują Mudokonów do niewolniczych prac w kopalniach i kamieniołomach. Jako więzień na farmie Rapture, Abe dowiaduje się o nowych planach Glukkonów względem niewolników. Wszyscy mają zostać przerobieni na smaczne jedzenie dla rasy panów. Nasz protagonista postanawia uciec i uwolnić pozostałych przyjaciół przed grożącym im niebezpieczeństwem.
_Źródło: https://www.gry-online.pl/_

#gry #staregry #gimbynieznajo #nostalgia
biesy - grałeś - plusujesz.

Jedna z najlepszych platformówek, w jakie grałem, ze s...

źródło: comment_XZBOkVG5kmbLGGKlvBGBaHcdAEygGtR0.jpg

Pobierz
  • 26
@biesy: na oodworldDOTpunDOTpl jest opis cytuje :"Z pewnością wielu zdziwi fakt, że Mudokoni i Glukkoni tworzyli niegdyś przyjacielską więź. Została ona zerwana raz na zawsze po tym gdy, na niebie pokazał się Mudokon Moon. Mudokoni odebrali to jako akt wywyższenia ich ponad inne rasy. Incydent ten spowodował spór między Glukkonami, który trwa do dziś."
Pozdr. :)
@biesy: mistrzostwo. Jedna z najlepszych serii w jakie grałem. Klimat, przedstawienie ustrojów społecznych. Do dzisiaj uważam że studio oddworld jest mistrzostwem tworzenia naprawdę creepy tytułów, co widać zarówno po stworzonych grach jak i trailerach do "soulstorm"
@biesy: Let's go for the record!

W sumie to zakończenie było makabryczne jak się uświadamiało jak długo mogli Abe'a torturować kiedy na początku endingu ten ich błagał o litość.
Zakończenie munch oddyssey też było chore jeżeli nie gorsze(,)