Wpis z mikrobloga

Wczoraj wrzuciłem dla wieczornej i nocnej zmiany a dziś dla wszyskich dziennych mirków. Rzućcie proszę okiem.

Kochani, rzadko publikuję tu treści, a ich przebicie się do szerszego gremium tylko sobie wyobrażam. Mimo to jestem z wami od ponad 10 lat, po ciuchu ale ciągle na bieżąco ;) Nie wiem z jakim zainteresowaniem spotka się ten post ale tworzenie go sprawia mi dużą frajdę, pozostanę z tym nawet jeżeli zostanie on olany :P Na końcu znajdziecie #cebuladeals na miarę moich możliwości, zapraszam!

W razie czego załączam tl:dr:


Chciałbym opowiedzieć wam o mojej żonie Annie, ale nie tak jak myślicie zwyrole. Mianowicie jakiś czas temu, stosunkowo niedługo po tym jak na świat przyszła nasza córka Anka zaszyła się na 4 tygodnie w Borach Tucholskich w renomowanej szkole masażu ćwicząc masaże orientalne. Uczyła się pilnie, był to kolejny etap bo wcześniej studiowała książki i praktykowała w jednej ze szkół w #warszawa. Po powrocie wpompowała przepastne ilości zaangażowania w to aby uniezależnić się od etatu i robić to o czym tak naprawdę marzy. Jako dyplomowana masażystka SPA & Wellness na bazie nowych kontaktów przepuściła atak na stołeczne społeczeństwo powoli rozwijając skrzydła. Los jednak nie pomagał, w pierwszym wynajmowanym na potrzeby usług pomieszczeniu (pokój w zadbanym solarium) na co dzień pracowała jedna z drugą #karyna i bluzgami bardzo skutecznie psuły klimat spotkań. Kolejne było mieszkanie na Ursynowie, bardzo fajne. Wraz ze "wspólniczką" szybko zaadaptowały je do potrzeb. Minęło kilka chwil i okazało się, że właścicielka zdecydowała się je sprzedać, znów na lodzie. Bilans tego co poświęca (czas, pieniądze, energia) przestał się jej zgadzać w kontekście nawet drobnych profitów,. Przepis na #smutnazaba gotowy.

Szanowni, wiem ile w tej kobicie siedzi dobra i chęci do tego aby się nim dzielić. Mimo obecnie wybitnie niesprzyjających warunków nie załamuje się i stara robić swoje, na pohybel. Między innymi dlatego chciałbym w jej imieniu zaprosić was do skorzystania nadchodzącego wydarzenia, wklejam link: https://www.facebook.com/events/280732056211232/ Jest to dość ściśle powiązane z dniem matki, macie więc okazję aby sprezentować waszym mamom relaks w formie której pozazdrościłaby nie jedna strefa spa, zaręczam.

Naturalnie nasuwa się pytanie czy moja żona oferuje szczęśliwe zakończenie. Odpowiedź brzmi nie, dostępne są tylko smutne, materiał poglądowy tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=me5rX7Y9XKU. Oczywiście jest to żart i mój post nie ma charakteru anonsu towarzyskiego a Anka nie ma nic wspólnego z masażem erotycznym :)

Namawiam was abyście nie czuli się skrępowani do rezerwowania masaży dla was samych, waszych żon, dziewczyn, sióstr, kochanek, kochanków, chłopaków, braci, ojców, ciotek, wujków, klientów czy inwestorów :) Nikt nie wyjdzie zawiedziony. W tej chwili dziewczyny (+ "wspólniczka") dysponują bardzo fajnym miejscem na warszawskiej Ochocie. Genialna lokalizacja, dwa kroki od Placu Narutowicza.

Na hasło #usunkonto rabat 50 zł!

Zapraszam i bardzo wam dziękuję.
  • 7