Wpis z mikrobloga

Mireczki, cóż to jest za piękny tydzień () Dostałem awans w pracy i znaczną podwyżkę, firma narzeczonej coraz lepiej się rozwija, a dzisiaj przylecieliśmy do pięknej i słonecznej Sevilli na dłuższy weekend () Najpierw zjedliśmy pyszne churrosy koło Torre del Oro, pospacerowaliśmy na Placu Hiszpańskim, a później wypożyczyliśmy betkę jak zawsze mamy w zwyczaju na wyjeździe. Próbowałem kilka razy przemóc się do innej marki, spróbować nowych wrażeń, bo w końcu mam razem z tatulkiem kolekcję buni, ale żadne auto nie daje tyle frajdy. Teraz robimy POMa po Sevilli, Dominika ekscytuje się fantastyczną pogodą i pozytywnym nastawieniem kierowców, jedynie musimy uważać na parkingach. Ja zajadam smakowite tapas i popijam San Miguelem. Fajnie jest zarabiać przyzwoite pieniążki, nie posiadać dzieci i móc jeździć prestiżowymi samochodami oraz kilka razy w miesiącu pozwolić sobie na taki wyjazd.

#bmw #bmwboners #motoryzacja #samochody #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #podroze #hiszpania #chwalesie
chalwaklb - Mireczki, cóż to jest za piękny tydzień (。◕‿‿◕。) Dostałem awans w pracy i...

źródło: comment_4Ticz9gkNP9gNlXperYc0TRz45OCSU7n.jpg

Pobierz
  • 21