•  

Dlaczego nie potraficie zrozumieć, że w tych całych #kryptowaluty chodzi o wyciąganie z Was naiwnych kasy, przecież liczy się tylko #bitcoin on był pierwszy, jest najbardziej rozpoznawalny, on jest mainstremowy, to o nim gadają w telewizji (słyszeliście, żeby w TVN ktoś mówił o czosnek coinie albo tym jeszcze większym gównie od czosnka jak mu tam .... aha #ethereum xD)
    Bitek ma kilka wad to fakt, ale wszystko zostanie naprawione z czasem.
    Wiem, że nie potraficie się pogodzić z tym, że nie kupiliście kiedy kosztował 1$ i ładujecie się w jakieś gówna za dolara z nadzieją że to będzie kolejny #bitcoin i się kurwa tylko REKTUJECIE jak małe dzieci we mgle.
    To wystarczy tylko troszkę inteligencji, odrobinkę, tyci tyci, żeby zrozumieć że to się nie uda.
    nie wiem, ja tam mam IQ szympansa z jednym jajem, ale kurwa nie kupuje nic innego niż Bitcoin bo mi w głowie wypierdala bluescreeny jak pomyśle jakie to jest bez sensu.
    ich są TYSIĄCE to powoli przypomina gre w totka.
    Ehhh szkoda strzempić ryja.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

źródło: Beztytułu.png

•  

@goly8622: Alty są dobre do hazardu, może wzrośnie, może spadnie xD
      Ale chyba oczywiste, że prędzej jakiś shitcoin spadnie o 70% niż btc xD

•  

@goly8622: każdy myśli że będzie tym wybrancem a 99% inwestorów gownotokenow zamiast pompy i 100x zysku otrzyma na ryj deszcz gówna.

•  

@goly8622: Sporo musiałeś stracić na altcoinach. Bardzo mi przykro z tego powodu ale może czas się otrząsnąć i ruszyć dalej? Bo jak tak dalej będzie to wy bitkojnowe debile skonczycie w kaftanach

•  

@goly8622: przychodzi taki świeżak do krypto świata i myśli: "10 lat niby "najlepsi z najlepszych" pracują nad rozwiązaniem takich błachych problemów, pchają w to pieniądze i czas a kompletnie nie wiedzą co robią. Co za debile przecież to takie proste. Ja zaraz pokażę im klasę, znajdę perełkę sam samiuteńki taki ze mnie Kozak, zresztą większość z tych problemów mogę sam rozwiązać".

pokaż spoiler Lisk, Ripple, XRP, Ripple albo XRP rewolucja, decentralizacja! Komputery kwantowe IOTaaaa, głupie kontrakty w ethefach, BOGACTWO KURWA! Czeęść dziesiątaaaaa!

Strach pomyśleć w czyich rękach zostawimy ten świat ;/

+: brodatylarry
    •  
      brodatylarry

+2

@goly8622 moim zdaniem sam fakt porównywania Bitcoina do Ethereum jest po prostu durny. Co w chcecie w ogóle porównywać? Srodek płatniczy vs platforma do dappsow?
      Dlatego jakos nigdy nie kumam tego jadu jaki wylewacie na inne coiny, rly xD Spoko, na Ethereum jest tworzony ogrom syfu, ale przeciez sama platforma spełnia swoją role.
      Równie dobrze możesz napisać "ej ludzie, korzystajcie z Visa bo to jedyna zaufana firma hehe, jebać Amazona" :V

•  

@goly8622:

Bitek ma kilka wad to fakt, ale wszystko zostanie naprawione z czasem.

No brak smartcontractów, całego ekosystem programistów, DeFI — drobnostka XD

Powtarzam od dawna że BTC jarają sie tylko osoby nietechniczne. Fajnie że była to pierwsza kryptowaluta i jako store of value może zawsze będzie miała sens ale NIGDY nie będziesz nią płacił w sklepie i nie osiągnie masowej adopcji itd. Widzę natomiast świat w którym ludzie mogą używać stablecoinów jak DAI do codziennych płatności (albo suskrypcji na blockchainie co już powstaje na #ethereum).

•  
      brodatylarry

+2

Jasne, ze Liska i inne scamy trzeba jebać maczetami ale przeciez w krypto swiecie jest miejsce na tokeny spełniające inną role niż tylko srodek płatności, przynajmniej ja to tak widze. No offence

•  

jest najbardziej rozpoznawalny, on jest mainstremowy, to o nim gadają w telewizji (słyszeliście, żeby w TVN ktoś mówił

@goly8622: przecież to argumenty przeciw btc, a nie za.
      pieniądze się robi wtedy jak się wchodzi przed tłumem a nie razem z nim.

@brodatylarry: eth to też środek płatniczy, czego najlepszym przykładem są ico, a drugim użycie jako zabezpieczenie pożyczek w defi.

+: brodatylarry, Emperor616 +2 innych
    •  
      brodatylarry

0

ico, a drugim użycie jako zabezpieczenie pożyczek w defi.

@megaloxantha no fakt

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki i Mirabelki, ostatnio wpadłam na pomysł robienia plecaków z ręcznie wyszywanym haftem geometrycznym. Chciałabym pokazać swoje wyroby i przy okazji robię #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zgarnięcia uszyty przeze mnie od podstaw plecak z białej (ciepły odcień) ekologicznej skóry. W środku znajduje się podszewka wraz z kieszonką. Na środku ręcznie haftowany geometryczny słonik. Zwycięzcę wylosuję przez mirkolos we wtorek 20.08 o godzinie 21:37 ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tutaj lub na świeżo założonej stronie https://www.facebook.com/Latkabag/
    Zdjęcia innych przykładowych w komentarzach.
    Wymiary po rozłożeniu: wewnętrzny: 30x32cm, całkowity (z falbanką): 39x30cm. Szyję też większe mieszczące A4.

#latkabag -> zakładam tag do obserwowania moich wyrobów #handmade #rekodzielo #leatherworking #chwalesie #diy #szycie #modadamska #moda #plecak #haft #tworczoscwlasna #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (113)

A tak pytanie z dupy strony, jako że dziś Niedziela i sklepy pozamykane, wczoraj skończyłem o 19, zacząłem o 7 rano, a dziś robię to samo tj. zacząłem o 7 i kończe po 15 to kiedy mialem zrobić zakupy?

Powinienem kupić chleb w Piątek i wpierdolić go dziś? A z drugiej strony jestem w pracy, głodny jak chuj, zjeść cokolwiek można od 12 w jakichś restauracjach, śniadania nie jadłem, bo nie mialem z czego zrobić, sklepy pozamykane i nawet bułki sobie kupić nie można.

Wkurwiać mnie to powoli zaczyna.

#bekazpisu
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Zwatpilem w twierdzenie "nie ma zenskich przegrywow"... Da sie to odzobaczyc? ( ಠ_ಠ)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (99)