Wpis z mikrobloga

@AgresywnyNick: ale dlaczego denerwuje Cie to? W KSW jest dozwolone, brak badań, więc wolna droga. We wszystkich prawie federacjach nie ma badań, więc są równe zasady. Niech biorą jak chcą. Mi to obojętne.
@AgresywnyNick: celowo wybrałem takie zdjecia na których można dostrzec kształt i budowę mięśni. Zresztą nie udowodnie Ci niczego bo ich nie zlapano. Ale czepiasz się gościa z KSW, przecież nie ma badań to mogą być na czym chcą. Więc w czym problem?
@janekUFC: nie czepiam sie, po prostu mnie to bawi ze nawet pozorów sie tam nie zachowuje. Jak ktos mysli ze zawodnicy w UFC wchodza na teściu 500% do ringu to jest niepowazny. Pozniej sie nie dziwmy ze w klatce sie zachowuja jak zwierzeta a nie pokazuja umiejętności techniczne
@matewoosh: no wpadł i jak dla mnie powinno być dożywotnie zawieszenie, zero tolerancji. Może gdyby kary były większe niż się im opłaca to by coś sie zmieniło. Jak dozwolone to dla wszystkich, a nie że są równi i równiejsi.
@AgresywnyNick kontrole dopingowe to tylko narzedzie do kontroli biznesu jelopie, kazdy wali sterydy a jak kogos wykryja to "mieli go wykryc" bo byl niewygodny albo sobie zaszkodzil.

A po co bokserowi czy jakiemukolwiek zawodnikowi sportow walki 500% stezenia testosteronu? To ma pomoc czy przeszkadzac XD. Nie osmieszaj sie tymi swoimi herezjami, na kompie pograj
@matewoosh: i dalej Cię nie rozumiem, prawie wszystkich nie ma badań (czyt. UFC są) czyli nie czepiam się np KSW, wszyscy mogą brać, nie mój problem. Ale jesli w UFC są badania to zero tolerancji.