Wpis z mikrobloga

@IronRev666: zawsze mnie zastanawia co kieruje tymi facetami, że przyjmują te kobiety z powrotem. Sama znam taką parkę. Kobieta wyprowadziła się do zagranicznego Alvaro, wzięła dziecko, jak się okazało, że Alvaro poza wyglądem i ruchaniem nie oferuje nic i wpędza w co raz większe długi, to wróciła z powrotem do męża, który czekał z podkulonym ogonem. Trzeba dodać, że dziecko było przez to mocno szurnięte, taki typowy przedstawiciel "mi się należy"
@katarzynkaN: Karuzela #!$%@? musi się kręcić przecież xD Ale jakby się głębiej nad tym zastanowić życie pisze najlepsze pasty bo czasami wątpię, żeby jakiś piwniczak był w stanie wymyślić niektóre historie.
@Bellie: Nie trzeba daleko szukać niedawno było parę wpisów o Dominice Figurskiej co jeszcze lepsze akcje odwalała ;)
nie ma żadnych prawdziwych wyznań


@nik_z_fury: No nie wiem. Niedawno była afera obyczajowa u mnie w pracy. Romansik dwojga osób, które są w związku małżeńskim. Jak wszystko się wydało, to wrócili do swoich współmałżonków. Najśmieszniejsze jest to, że ona mówiła, że nie kocha męża, a on się wygadał chwaląc się jednemu kolesiowi, który rozgadał się dalej.
Po wszystkim ona na FB zmieniła zdjęcie na profilowym na wspólne z mężem, że niby