Wpis z mikrobloga

@Mirrak: tak tak, broń swojego niemieckiego agenta xD
Wam to się powinno zabierać nie tylko prawa wyborcze ale i paszporty i wydalać za wspierali w obcej agentury. Chociaż tobie to wszystko jedno czy zamkną te kopalnie czy bo w piecu pewnie palisz starymi kapciami i pieluchami bombelka.
@wykopowiczka69: Jakiego niemieckiego agenta? Lol, już na dzień dobry pokazujesz swój niski poziom inteligencji xd.

I co napisałem niby o tym człowieku co nie jest prawdą?

,,Wam to się powinno zabierać nie tylko prawa wyborcze ale i paszporty i wydalać za wspierali w obcej agentury. Chociaż tobie to wszystko jedno czy zamkną te kopalnie czy bo w piecu pewnie palisz starymi kapciami i pieluchami bombelka.,,

Masz chorą głowę, to wiem z
@Mirrak: Co ma inteligencja do faktów? Czy jesteś z tych lewackich poldebili, dla których jeśli fakty nie podchodzą pod ciasnotę umysłowa, to tym gorzej dla faktów.
Nie mam zamiaru dyskutować z prymitywami, którzy nie maja pojęcia o niczym, nie wiedza o czym mówi i jeszcze maja czelność obrażać tych, którzy takich gowno kandydatów wyśmiewają.
@wykopowiczka69:

,,Co ma inteligencja do faktów?,,

To że nie masz i jednego i drugiego :v

,, Czy jesteś z tych lewackich poldebili, dla których jeśli fakty nie podchodzą pod ciasnotę umysłowa, to tym gorzej dla faktów.,,

Co? Lewica akurat jest za pan brat z faktami i nauką, więc te zdanie nie ma sensu.

,,Nie mam zamiaru dyskutować z prymitywami, którzy nie maja pojęcia o niczym, nie wiedza o czym mówi i