Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tak się zastanawiam czym ten homoterror się przejawia? No powiedzcie prawaczki. Geje penetrują was analnie z zaskoczenia jak wiążecie sznurówki czy o co chodzi?

Dużo większym terrorystą jest KK, który budzi mnie w wolne dni dzwonami, szwęda się co roku pod moimi drzwiami żebrząc o pieniądze, albo gwałci małe dzieci. A #lgbt ? Tyle lat żyje i żaden gej ani lesbijka mnie nie terroryzowali ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym towarzyszu Ziemkiewicz, czasem warto się złamać bo brzuch cię będzie bolał. A, że składam ci się nierobie na pensje to oczekuję, że na wizji w #tvpis zawsze będziesz w formie, miły i uśmiechnięty.
    #bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (115)

też tak macie ?
    #studbaza

odpowiedzi (17)

Mirki, ojciec mojej dziewczyny (oboje mamy po 19lat) jest staroswiecki, seks po ślubie i tak dalej często mi mówi że mam ją szanować że nie wyobraża sobie ze byśmy mogli sie"serduszkowac " przed ślubem ja zawsze przytakuje i kręce Małysza a prawda jest taka że uprawiamy seks od drugiego miesiąca związku. Jutro mam u różowej spać i jak znowu mam słuchać tej jego gadki to myślę czy mu nie wygarnąć, co myślcie?

odpowiedzi (143)