Przeglądasz archiwalną wersję wpisu.
  •  

Masz Ty w ogóle rozum i godność człowieka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #humor #wspomnienia

źródło: youtu.be

+: D............k, b.........2 +129 innych
    •  

@aroaro1993: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi

•  
      k......b

+5

@aroaro1993: ★★★★★★★★★★

•  
      n......n

+1

@aroaro1993: no wez nie wklejaj tych szatanskich linkow jak #obrazajopapieza bo #bedzieban

•  
      u....e

+2

Jak ja tu trafiłam z facebooka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@uchate: ktoś śledzi antyklerykalne fanpejdże na fejsie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@aroaro1993: @Wulfee: Jaka jest geneza tego. Najpierw pasta i jagoda czytala to, czy pasta powstala po tym telefonie? :D

•  

@DivineDevil: pasta po tel :P

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

Jestem wierzący. Wierzę w Boga w trójcy jedynego i kocham moją religię. I choć może zabrzmi to źle dla wielu wyznawców mojej religii to uważam, że inne wiary są w paru kwestiach bardzo podobne do wiary katolickiej - otóż w większość religii każdy bóg uczy swoich wyznawców dobra i miłości - są to moim zdaniem wartości uniwersalne, potrzebne do życia w naszym społeczeństwie. Ale w opozycji do wiary chrześcijańskiej stoi religia (nie wiem czy można to tak nazwać, czy to jednak nie jest religia) zwana satanizmem. Jest to wyznanie polegające na zaprzeczeniu miłości Boga, czyli zaprzeczeniu temu wszystkiemu, co mi bliskie i co kocham. Wyznawcy satanizmu jednak zaprzeczają tylko mojej wierze, i choć bolesne jest, gdy obrażają moją religię, to ich praktyki nie szkodzą osobom, które nie wierzą, i których nie brak w naszym kraju. Mogłoby się wydawać, że dla mojej religii nie ma nic gorszego niż szatan i jego wyznawcy i rzeczywiście, jest to bardzo szkodliwy dla Kościoła ruch. Osobę, która uważa, że Bóg oszukuje człowieka, że go nie kocha i ze wiarą w Niego chce to zniszczyć, nazwę satanistą, a to słowo od razu kojarzy się pejoratywne. Mimo wszystko taki satanista nic wielkiego mi nie robi swoim wyznaniem wiary. Jakże okropna byłaby wiara, która idzie krok dalej, która wzywa do wolnej amerykanki kierowanej przez wypaczonych i skrzywionych emocjonalnie mężczyzn, która każe zabić wyznawców innych religii, a owych zabijających obwołuje błogosławionymi! W końcu, jakże okropna jest wiara, która kobietę ma za nic i pozwala ją zgwałcić a nawet zabić, gdy tylko ta nie jest posłuszna swojemu mężowi. I w końcu, jak ślepy jest "bóg", który pod dachem nie widzi, pozwalając na jeszcze więcej. Jakże okropne jest to, że taka wiara istnieje i co więcej, chce wejść w nasze granice i wprowadzić tu swoje realia, jako że jej wyznawcy nie potrafią inaczej żyć! Nie mówię tu jako wierzący, mówię jako Polak, który został wychowany w polskiej kulturze i w tej samej kulturze chce wychować swoje dzieci! Tu nie chodzi o tolerancję religijną, ona nie ma prawa istnieć jednostronnie, uchodźcy nie mogą wprowadzić w naszym kraju swojej religii siłą! Niech nikt nie łudzi się, że fala muzułmanów nie jest zagrożeniem, trzeba to zakończyć!

•  

@chrzanicbordo: a zdajesz sobie sprawę że najprawdopodobniej ten twój bóg "osobowy" to jest wyżej rozwinięta istota wielowymiarowa która nie jest bogiem ostatecznym. I tak, może wyglądać to tak jak opisują sataniści. Ale nie ma co się martwić. Bo prawdziwy ostateczny bóg jest bezosobowy, Można powiedzieć że jest to źródło uniwersalnej świadomości, bezwarunkowa miłość. Suma wszystkiego, poza dualnością. Najlepsze jest to że każda świadomość jest boska, więc wszystko jest bogiem mimo że jest iluzja separacji. Lecz mało osób rozumie takie rzeczy bo nie mają duchowego doświadczenia. Dla mnie od dziecka oczywistym jest reinkarnacja, że to co nazywają ludzie "snem" jest to przebywanie na niefizycznych planach. To że ludzie na jawie śpią równie głęboko co wierzą w trakcie snu że sen jest prawdziwy. Ciężko się to wszystko obserwuje gdy jest się świadom że może parę procent ludzkości jest w miare przebudzona i nie śpi na jawie. Nie oczekuje że coś z tego zrozumiesz, bo dopiero jesteś na początkowych etapach rozwoju duchowego, i wiele wcieleń jeszcze przed tobą. Ale może da ci to coś do myślenia. Pamiętaj, bóg jest tobą. Budzisz się do boga za każdym razem jak przypominasz sobie większą część siebie. Nic poza bogiem nie ma. Bóg jest wszystkim, ogromną nieskończoną multi osobowością, która jednocześnie doświadcza się z niezliczonej ilości perspektyw.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@aroaro1993: Wracam tu co jakiś czas( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@pawel-parapura: ja też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@lg1500: :) tak było jest i będzie chociaż łatwo nie jest

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Verstappen przed punktem hamowania był -0,41s przed Hamiltonem
    #f1

odpowiedzi (5)

Możecie sobie w tym mieście chodzić do stołów na szwedzkiej na aranczini z kangura, możecie się opychać burgerem z bananem w Ltd., dostawać orgazmu przy steku z whiskey in the jar, możecie nawet wypieprzac 30pln na chleb ze smalcem na jarmarku i super ale nie zmieni to faktu że niekwestionowanym królem wrocławskiej gastronomii jest bar Miś i zamykam temat a kto zamierza się kłócić to niech mnie od razu wrzuci na czarno.

Nigdzie nie zjem lepiej, taniej i szybciej i jak Miś upadnie to upadnie to miasto.

#wroclaw #jedzenie71
    pokaż całość

odpowiedzi (32)

Ostatnia liczba po zaplusowaniu to twoja nowa ksywa:

0. Różowa Landrynka
    1. Pompka
    2. Majciarz
    3. Alimenciarz
    4. Chippendales
    5. Biseks
    6. Szpicel
    7. Parch