Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam takie pytanie dla osób przebywających dłużej w Japonii i znających realia japońskie. Piliśmy wczoraj z moim szwagrem do urwanego filmu. Przesadziliśmy mocno z alkoholem i nie zachowalismy granicy. Pamiętam tylko urywki, że poszliśmy nawaleni do restauracji Saiyzeria na pizzę. Nie wiem czym było motywowane nasze zachowanie, ale wyszliśmy z restauracji z pizzami na talerzach, nie płacąc za nie. Strasznie mi dziś wstyd za te zachowanie, ale czasu nie cofne.

Pytanie jest następujące.
    Czy mogą być z tego jakie konsekwencję? Czy mogą to zgłosić na policję?
    #japonia #pytanie #wstyd #alkohol
    pokaż całość

odpowiedzi (53)

Pewien stary rybak złowił złotą rybkę.
    - Spełnię twoje trzy życzenia, jeśli mnie wypuścisz - oznajmiła rybka. - Co byś chciał, rybaku?
    - Chciałbym być bogaty - rzecze rybak.
    Zaszumiały nadrzeczne wikliny… srrruuu! I rybak jest bogaty.
    - Co jeszcze chciałbyś, rybaku? - pyta rybka.
    - Chciałbym taką zajefajną, młodą kobitkę.
    Zaszumiały nadrzeczne wikliny… i wychodzi zajefajna, młoda kobitka, aż rybakowi krew w żyłach zaczęła żwawiej krążyć.
    - Czego jeszcze ci potrzeba, rybaku? - nalega rybka.
    - Niemłody już jestem, chuć mię ogarnia, ale w kroku coś nie teges… więc chciałbym, żeby mi jeszcze chuj raz zagrał na stare lata…
    Zaszumiały nadrzeczne trzciny… i wychodzi Kurski z gitarą.

#heheszki #suchar #tvpis
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

USA - mieszkam 100 km od pracy, ale bez problemu dojadę do niej 5 pasmowym highwayem i zaparkuję pod nią bo parking się ciągnie po horyzont

Niemcy - mieszkam 100 km od pracy, ale bez problemu dojadę do dworca autobahnem i się przesiadę w tramwaj/autobus który mnie tam bezpośrednio zawiezie

Europejska stolica kultury - mieszkam 3 kilometry od pracy, muszę robić 3 przesiadki tramwajem, bo znowu jakiś się wykoleil i wszystko stoi

#wroclaw
    pokaż całość

odpowiedzi (23)