•  

Kurwa ale mnie kusi ten 7 pro. Tym razem naprawdę zaszaleli i to jest pełnoprawny flagowiec*

Będę przechodził z 5t, więc przejście bez żadnego problemu i znam już oneplusową nakładkę i wydajność (swoją drogą to jest imo najlepsza dostępna nakładka na androida), ale jedna rzecz się przewija w recenzjach, która mnie niepokoi - wszyscy narzekają że jest mega duży

Faktycznie porównując rozmiary telefonów to jest nawet większy niż S10+ i Note9 :/ Miał już ktoś go w łapie na żywo?

Trochę konkurencji nie ma za bardzo na razie, bo jest w zasadzie tylko S10/S10+ (fajne telefony, ale cenowo trochę przesadzone), P30 Pro/Honor 20 Pro (nigdy w życiu nie kupię więcej huaweia dopóki będzie tam siedzieć idiotycznie zarządzające ramem EMUI)

Z flagowców wannabe to tylko Zenfone 6 (wygląda całkiem zachęcająco) i MI6, który w polskiej dystrybucji nie ma 8GB ramu

Gdyby nie to że w 5t bateria już tak trzyma mocno średnio po półtora roku (a nie chcieli mi jej wymienić ostatnio w serwisie twierdząc że jest jeszcze w normie) i aparat już mocno nie ten, to bym chyba poczekał na 7 pro t ( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak to nie wiem

Jak jest u oneplusa ze zwrotami, nie ma problemu żadnego z 14dniowym?

*brak wodoszczelności i ładowania bezprzewodowego dla mnie akurat nie ma żadnego znaczenia, obydwie rzeczy są całkowicie useless dla moich potrzeb

#oneplus #oneplus7pro #oneplus7 #android #telefony