Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki jaka inba u mnie w robocie. Rzecz się dzieje w brytyjskiej drukarni, przychodzę, a tam przy jednej maszynie siedzi muzułmanin i nic nie robi. Myślę "fajnie, nic nie ma do roboty", a tu podbiega kierownik i mi mówi, że muszę szybko zapierdalać, bo muzułmanin nie może wycinać plakatów pro-LGBT, bo mu religia zabrania. I czy mogę pracować na dwóch maszynach, tj mojej i jego, bo to jeszcze dzisiaj trzeba wysłać. Wkurwiłem się i mówię
  - To chyba jakiś żart, nie będę pracował za dwóch
  - Jesteś Polakiem więc zapierdalaj
  Chwila ciszy i dodaje
  - Serio, bierz się do roboty zamiast wymyślać te żenujące baity, i tak nikt w to nie uwierzy
  - To jest mirko, uwierzą we wszystko co się tyczy muzułmanów i gejów
  - ...
  - ...
  - A w drodze do pracy wyruchałem siostrę w BMW

  #pracadrukarzamnieupokarza #pracbaza #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Radny z Krakowa chce uchwalic projekt typu jedzenie za prace dla bezdomnych, za zagrabienie lisci czy jakis takich porzadkowych pracach dostali cieply posilek - szanuje, "bez pracy nie ma kolaczy" i tepi rozdawanie jedzenia sprawnym fizycznie bezdomnym.
  Jak sie wypowiedzieli z wolontariatu? Ze osoby wykluczone spolecznie, nie mozna jeszcze bardziej stygmatyzowac i nie powinno tak byc ze za prace dostana jedzenie i powinnismy dawac im za nic zrec... Ktos jest oderwany od rzeczywistosci i promuje produkcje nierobow, zaburzajac logiczna spojnosc jaka jest praca - wynagrodzenie... O jak ja nie szanuje takie osoby.
  #wolontariat #bezdomnosc #praca #krakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)

 • odpowiedzi (74)