Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ArpeggiaVibration: Widzę, że to jedyny styk argumentacji. Twoja osobista galeria queer jest chyba jedynym, co możesz zaoferować.
Założę się, że w większości będą to półnadzy panowie. Z pewnością dużo poświęciłeś czasu, by wynaleźć takie smaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Równie debilne byłoby teraz pokazywanie skąpo ubranych tancerek z karnawału w Rio i argumentować, że kobiety z tego chrześcijańskiego kraju nie nadają się do wychowywania dzieci.
@utopjec: Argumentacja jest taka, że osoby z :GBTQZ+ jedyne o co walczą to o to by zboczenia stały się normalnością w 100 procentach skupiając się na seksualności i szczegółach tego co ze sobą robią. Nie ma żadnego innego podłoża ich ideologii tylko sfera genitaliów i otwórów ich ciała. Dlatego to co z tego wynika jest jasne.
@MichalLachim: ci którzy byli wychowywani przez gejów i nie popełnili samobójstwa właśnie tak twierdzą
@ArpeggiaVibration: Ilu? Te trzy przypadki, którymi media niezależne spamują internet? Ignorujmy fakt, że tysiące dzieci na świecie wychowywanych na świecie jakoś wyrasta na normalnie. No ale polskim "prawakom" sowiecka propaganda i cherry picking bardzo odpowiada. PS jak chcesz to możesz wysłać dzieci do opieki przeciętnemu księdzu:
Pobierz MichalLachim - @ArpeggiaVibration: Ilu? Te trzy przypadki, którymi media niezależne s...
źródło: comment_Ciq1KAYSuCDouLqYqSeEriDbZun3XqfA.jpg
Argumentacja jest taka, że osoby z :GBTQZ+ jedyne o co walczą to o to by zboczenia stały się normalnością w 100 procentach skupiając się na seksualności i szczegółach tego co ze sobą robią. Nie ma żadnego innego podłoża ich ideologii tylko sfera genitaliów i otwórów ich ciała. Dlatego to co z tego wynika jest jasne.


@ArpeggiaVibration: Proszę, najpierw mi podsyłasz fotki półnagich mężczyzn, a potem chwalisz się swoimi fantazjami na ich
@utopjec: Istnieje dużo zboczeń - szkoda klawiatury na ich wymienianie. Oczywiście ja mam na myśli wszystkie literki z LGBTQZ+. Chyba nie chcesz dyskryminować innych zboczeńcow? Każdy chce dzieciaka z nich. Kobitety feministki i lesbijki tak samo.