•  

Ciąg dalszy wyliczania wspaniałości tukajnc. Mój poprzedni wpis jest tutaj .

Wracając jeszcze do tej karykatury Sorosza, to w nowszych odcinkach widzimy, jak główni bohaterowie docierają do miasta pastucha. Akurat wtedy nadludzie mają się pojednać z podludźmi, ale coś... coś się psuje. Zebranie psuje banda podludzkich czarodziejów. Jak się dowiadujemy, zostali wysłani przez Clovisa ( owego Sorosza, w komiksie pół-wilk i pół-lis, czyli pół-Węgier i pół-Żyd ) , za drobną opłatą. Nadczłowiek mówi mu wtedy:

Myślę, że to było warte zdrady twoich ziomków.
    To, co mnie najbardziej przeraziło to jego odpowiedź:

Hmph. (…) Jestem tylko w połowie wilkiem. Mojej lisiej połowie jest z tym dobrze.

pokaż spoiler Pisząc wprost, mam na myśli to, że Sorosz poświęci Żydów, abyśmy ich jeszcze bardziej znienawidzili.

Na wyspach japońskich królowa jest samotną matką, żeby pokazać, że to przecież takie fajne. A najważniejszy generał jest gejem, wcale nie dlatego, żeby pokazać, jak się żyje wśród konserw, tylko żeby był...

Jest jeszcze wątek dwóch niewolników, z których jeden z nich staje się kobietą na jakiś czas ( aby jeszcze bardziej zseksualizować podludzi ) , a następnie całuje się ze swoim męskim pobratymcem, już jako pan. Macie tutaj jedną ze scen, jak to najlepsi przyjaciele , jak o nich pisze sam twórca komiksu, wyzyskują się w najbardziej szujowaty sposób.

#twokinds #furry #bekazpodludzi #bekaznadludzi #teoriespiskowe #masoneria #soros #neuropa #4konserwy

źródło: 20080901.jpg