Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dobra własnie wróciłem, na szczęście obie nerki jeszcze mam.
  Czekałem na nią w tym parku 20 minut, bo wejścia pomyliła i nie miała internetu, więc poszła do mcdonalda, żeby złapać wifi i się ze mną dogadać gdzie się spotkamy XD
  Ostatecznie zobaczyłem ją około 16. W sumie to wyszło trochę na odwrót niż na zdjęciach, bo teraz to jednak 7,5 z twarzy, ale troche grubsza wiec tak z 6/10. Uroda troche wschodnia, ale nie wiem bo się chyba nie znam, na pewno nie wyglądała jak #p0lka zielone oczy i dużo piegów do tego rudo brązowe włosy. Bardzo energiczna, od razu skok w ramiona i długo się przytula, tak dziwnie bo ja bym już puscił, polki to tak 2-3 sekundy i to jedną ręką, a ta jakbym wyjeżdzał do wietnamu na wojnę co najmniej. W trakcie rozmowy (tak udało się w miarę normalnie po polsku dogadać, czasami jakieś słowa troche z angielskiego brała, ale sens jak najbardziej do wyczucia) wyszło, że podobno ukraińcy tak mają, że są towarzyscy, a polacy podobno bardziej zdystansowani. Troche się zgadzam, bo szła tak blisko mnie, jak żaden najwierniejszy pies nawet nie idzie koło nogi swojego pana.
  Rozmowa mocno ogólna, czym się zajmuję ja, czym ona itd. Studiuje w Polsce jakieś gówno na uniwersytecie, jak każda ukrainka w tym kraju. Raczej nie było tematu nad którym jest sens się tutaj rozwodzić, ogólnie wydawała się mocno ucywilizowana jak na ukrainkę, ale może to dlatego, że jest ze stolicy.
  Co ciekawe, to już nie tylko polki mają oczekiwania co do wzrostu, ja mam 187 ona 173 i gadaliśmy jakie cechy charakteru podobają nam się u płci przeciwnej, to ona na wstępie powiedziała "wiadomo na wzrost zawsze się na poczatku zwraca uwagę haha"
  Dosyć dziwna sytuacja, chodziłem czasami na randki, ale nie zdarzyło mi się, żeby dziewczyna zatrzymała się w trakcie spaceru 3 razy i chciała się po prostu przytulać. Mimo to, czułem że dzisiaj maczuga nie zostanie wypolerowana. Jak się później okazało, nie myliłem się.
  Wracaliśmy do siebie tą samą trasą więc odprowadziłem ją pod klatke, skończylo się przytulaniem, ale nie zależało mi jakoś na całowaniu, patrzyłem na nią z bliska jak siedzieliśmy w parku i ma takie małe rude włoski nad ustami, mnie to trochę obrzydza XD
  Powiedziała że ma nadzieję na to że uda się nam jakoś spotkać w tym tygodniu, także zobaczę jak teraz będzie się pisało.
  Wstępie już ją wyczułem, widzę ze lubi zdecydowanych, a nawet bym powiedział władczych facetów. Więc następnym razem nie zamierzam się pierdolić w tańcu.

  #badoo #tinder #randkujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Życzę każdemu kto jedzie po auto żeby spotkało go to co mnie. Auto od osoby prywatnej. Stan na OtoMoto zgodny z rzeczywistym. Mogłem je oglądać ile chciałem. Mogłem je sprawdzać ile chciałem. Mogłem pojechać zweryfikować gdzie chciałem. Na koniec kulturalnie podpisanie umowy z właścicielem przy kawie u niego w domu. Cieszę się bo w końcu mam porządne auto z dobrym wyposazeniem. Po przesiadce z fiata spora różnica. #chwalesie #motoryzacja #renault #pokazauto pokaż całość

  odpowiedzi (114)

 • odpowiedzi (152)