Wpis z mikrobloga

Ostatnio w internetach napotkałem się z kolejną dawką śmiesznych argumentów natalistów. Tutaj zamierzam je w brutalny sposób wyśmiać, zmieszać z błotem i poniżyć. Czyli zrobić z nimi dokładnie to na co zasługują.

1.Niezależnie od tego czy antynataliści spełnią swój obowiązek etyczny czy nie inni ludzie będą płodzić potomstwo.

Niezależnie od tego czy będę w zimę palił oponami w piecu inni będą to robić. No i co z tego ja się pytam? Skoro inni chcą żyć w smrodzie ja im nie mogę tego zabronić. Kiedy umrę to nie moje potomstwo będzie się dusić w ich smrodzie i nie będzie mnie miał kto obwiniać o śmietnik który zostawiłem w spadku. Jak mi przykro.

2.Gdyby antynataliści chcieli mordować jak najwięcej ludzi nic by to nie zmieniło.

Antynatalizm nie chce nikogo mordować, a nawet wręcz przeciwnie. Chociaż to akurat i tak bez znaczenia dla gimbusa który stwierdza coś tak niesamowicie głupiego. To już trzeba nie mieć osobowości aby uznać że chociażby zamordowanie jednej osoby nie zmienia świata. Kompletne odrzucenie humanizmu, fuj. Aż mnie to obrzydziło. A co do mordowania jak największej liczby ludzi takie twierdzenie jest pośrednio negacją holokaustu. Kto by przypuszczał że natalista może być alt rajtowym foliarzem bawiącym sie w rewizjonizm? Niebezpiecznie antysemityzmem tu zaśmierdziało.

3.Ludzka populacja nadal będzie istniała pomimo woli antynatalistów, bla, bla, bla.

Oho, czyli normicki foliarz natalista został też profetą! Wie o tym że ludzkość będzie istnieć w nieskończoność! Już pomijając to, że pojęcie nieskończoności wymyka się logice ludzkiej ze względu na przyszłe zajścia które nieuchronnie nastąpią i nie mam tu wcale na myśli podatków. W każdym razie stwierdzenie że ludzkość będzie istnieć dłużej niż planeta ziemia jest dużo mniej prawdopodobne niż że ziemia będzie istnieć dłużej od ludzkość jeśli ludzie bedą nadal postępować w taki sposób jak postępują.

4.Gdyby wybić wszystkich ludzi to ginie jedyny gatunek zaangażowany w losy planety.

No i co z tego? Planeta da sobie idealnie radę bez darmozjadów, natura dokona ewolucji nowego gatunku który będzie nadrzędny nad innymi. Ciekawe tylko czy wtedy obdarzy ich taką kulawą przypadłością jak świadomość. Jeśli tak to jest zwyczajnie głupia i efiliści mają racje. A gdy efiliści mają rację to następuje bardzo smutny dzień dla całego życia biologicznego.

#antynatalizm
  • 13
@kruszon_: Bo tak trzeba dla dobra ludzkości, tak by za mnie zadecydowała selekcja naturalna która wcale nie stoi w opzycji do selekcji sekuslanej w przypadku gatunku ludzkiego. Ja tu tylko sobie racjonalizuję za pomocą dorobiania ideologii dlaczego nie rucham. Gdybym był inteligentny to bym przekazał moje geny jak każdy natalista który jest inteligntny, bo selekcja naturalna jest na tyle dobra że tylko pozytywne geny zostaną przekazane i człowiek nie ma tu