Wpis z mikrobloga

Instagram niektórym laskom zrył mózgi doszczętnie. Wczoraj nad Balatonem jedna taka wypożyczyła elektryczną hulajnogę, żeby nagrać kilkusekundowy filmik, na którym jedzie na hulajnodze i jednocześnie uśmiecha się do kamery. Było dużo ludzi, więc czekali jak nikt nie będzie szedł, scenę powtarzali przynajmniej kilka razy, a jej facet stał w krzakach, żeby wszystko nagrać.

#!$%@? czasy, #!$%@? ludzie.

#warszawa #instagram #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 64
@Venro ja ostatnio widziałem grupkę gimbusów reprodukujących pic related tylko z Monsterem.
Jedna dziewczyna poiła drugą, a paru chłopaczków strzelało foty. Najważniejsze, żeby atencja na insta się zgadzała ¯_(ツ)_/¯

Zabrzmię jak starzec (którym zapewne dla większości obecnych wykopków jestem), ale z roku na rok ludziom coraz bardziej łby pustoszeją, a dzieciakom/młodzieży to już w ogóle.
troglodytaerudyta - @Venro ja ostatnio widziałem grupkę gimbusów reprodukujących pic ...

źródło: comment_NPV6WiDAdEsFa7XHGAr4PZdIrpfiMGus.jpg

Pobierz
@Venro: ta, po prostu cię piecze dupa że ktoś może na tym kosić hajs/ mieć inne profity
sama dostaję różne rzeczy "do testów" za nagranie filmiku/ posta na insta xD
oczywiście po testach nie trzeba przedmiotu zwracać , ani post nie jest w zadnym wypadku "sponsorowany" i opinia nie jest z góry ustalona.
A mam ledwo kilka k followersów. Wiec panny które mają setki tysięcy koszą na tym niezły hajs, to
@RozowaZielonka

Spoko że "koszą" hajs, ja za to chodzę do pracy, wiesz czym się różnimy?

U nich to się kiedyś skończy, jak wszystko. I co wtedy taka osoba wpisze w CV? Instagram to tylko portal który w każdym momencie może zniknąć, 99% instagramowych dziewczyn zostaje bez grosza przy duszy. Poza tym, 99% nie ma grosza przy duszy, te wszystkie zdjęcia, filmy, uśmiechy, drogie opakowania, to tylko fałsz, kłamstwo, bańka która pęka i
@Venro Ostatnio mój znajomy trener z siłowni opowiadał że przyszła fit influencerka z profesjonalnym fotografem i robili sesje. Wszystko spoko tylko że używała maszyny w sposób debilny.
ta, po prostu cię piecze dupa że ktoś może na tym kosić hajs/ mieć inne profity


@RozowaZielonka: Mhm, na pewno każda siksa z kontem na Instagramie to młoda businesswoman. Większość lasek odpieprza szajs dla atencji. Nie mają z tego kontraktów reklamowych. Rozumiem, że taka Maffashion będzie wystawała w polu godzinami za idealnym zdjęciem, bo to jej zawód. Dla większości młodych dziewczyn jest to jednak marnowanie czasu i odbieranie sobie przyjemności z