Wpis z mikrobloga

-Za zbrodnie Dariusza I Wielkiego odpowiada Dariusz I Wielki
-Za zbrodnie Juliusza Cezara odpowiada Juliusz Cezar
-Za spalenie Rzymu odpowiada Neron
-Za zbrodnie Napoleona odpowiada Napoleon

Za zbrodnie Pol Pota, Stalina, Jaruzelskiego i Magdaleny Ogórek odpowiada:

KOMUNIZM, KAROL MARKS, KOMUNIZM, MANIFEST KOMUNISTYCZNY, KOMUNIZM, PARTIA RAZEM I ADRIAN ZANDBERG i jeszcze KOMUNIZM

#antykapitalizm #bekazkuca #bekazprawakow
Pobierz werdum18 - -Za zbrodnie Dariusza I Wielkiego odpowiada Dariusz I Wielki 
-Za zbrodni...
źródło: comment_N8dDQ7dM4mSREeqJ6KOwDY0TmJIz6Naf.jpg
  • 22
@werdum18: Jak pisał Karol Marks w kapitalizmie wśród mas pracujących panuje kapitalistyczna ideologia. Jest wielkim osiągnięciem liberałów, że udało im się ukryć przed masami własne zbrodnie: wyzysk, wojny, kolonializm, masowy terror, klęski głodu, obozy koncentracyjne itd.

Natomiast masowe egzekucje i inne straszne wydarzenia pod rządami socjalistów zdołali przedstawić jako totalne zbrodnie.
@Grzolsat: Jedynym faktem jest, że socjalizm wprowadzono w kraju(Rosji), w którym była produkcja na bardzo niskim poziomie: 27% PKB USA per capita. W ciągu 10 lat dokonano cudu ekonomicznego i osiągnięto Kompletny Produkt Krajowy Brutto per capita w wysokości 147% USA.
czyli kapitalizm też nie jest niczemu winny


@tallman: nie napisałem że "niczemu". Czytaj ze zrozumieniem to co chciałem przekazać. Nie można mówić że komunizm zabił 100 mln ludzi bo za tymi zbrodniami stoją konkretne osoby. To one dopuściły się mordów.

To ciekawe że już drugiej osobie muszę to tłumaczyć ale Korwinowe bajdurzenia o pedofilii, gwałtach i niepelnosprawnych zawsze są zrozumiałe w 100% i powstaje 476 interpretacji i wytłumaczeń kuców co wielki
@werdum18: Tego nie napisałem. Marks mógł nie przewidzieć jaki skutek mogą mieć jego idee, ale na pewno w jakiś sposób się z liczył, bo sam pisał o zabijaniu wrogów komunizmu i walce klasowej.