•  

@cyberpunkbtc: Cyber, przecież Bitcoin to ich duchowy ojciec :)

•  

@cyberpunkbtc: Świetne, w końcu shiciarze przejrzą na oczy.

•  

@atari_XE: to jest Bitcoin

źródło: pracazagranica.pro

+: Manah
    •  
      brodatylarry

0

to jest Bitcoin

@cyberpunkbtc gdy mamy 2019 rok a ludzie wciąż spierają sie czy lepszy jest BTC czy ETH ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@brodatylarry: flipepeperinkkkk już zza kwilllll3ęęé......../////////++()/::&(!(/)-_"-()/99099999999999

•  
      brodatylarry

0

@Manah akurat chodziło mi o to że porównywanie btc do eth jest debilne z samego wzgledu że oba mają inne zadania do spełnienia i funkcje wiec na chuj to porównywac

•  

@cyberpunkbtc Hehehehe LISK już odpadł :D

+: brodatylarry, kml86
    •  

gdy mamy 2019 rok a ludzie wciąż spierają sie czy lepszy jest BTC czy ETH ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@brodatylarry: tax sure nie odnosiłem do tego że erh jest gorsze, tylko do tego jak jest wykorzystywane. Przez to gówno był ogromny hype na ICO I proste tworzenie scamów. Pełno projektów które zebrały dziesiątki i setki mln$ a wiekszosc z nich nawet nie została stworzona. Taka prawda, ETH stworzyło zajebista platformę do łatwego robienia scamów. Do czego więcej jest używane? Daisy to też głównie scamowe kontrakty, oszustwa albo gierki hazardowe.

To scam z premine ~70% wszystkich ETH i służyło do robienia kolejnych scamów. To przez ETH z krypto zrobił się taki cyrk. Z czym teraz się ludziom kojarzy krypto?

•  

Hehehehe LISK już odpadł :D

@foxminator2000: to miałem na myśli... I jeszcze ETH wącha DAO, konające z boku :P

•  

ebilne z samego wzgledu że oba mają inne zadania do spełnienia i funkcje wiec na chuj to porównywac

@brodatylarry: ale ja się z tym zgadzam! Nic do tego nie mam jako do platformy do tokeników, jakichś Persil itp. nie musi być takie jak btc które jest rozwijane żeby jak najlepiej pełnić funkcję pieniądza. No i pieniądz musi być zdecentralizowany, dbający o to i cała resztę istotnych cech.

To shiciarzy I etherowcy Wierzbie porównują ETH do btc i wciskają że to konkurencja, że ETH pokona BTC także jako wolna waluta. To ich propaganda i porównywanie tego do BTC.

Na bym miał w dupie te shity, ale wiecznie wszystkie chcą uchodzić za lepsze od btc i się do niego porównują.

Moja wina że wrzucono wszytko do jednego worka pod nazwą kryptowalut i takie btc jest postrzegane jako coś podobnego do liska itp?

Shiciarzy uprawiają propagandę że to alternatywne btc. Ja to muszę dementować. Sanok to spowodowali to co się dziwią że szydzę z niektórych projektów i wskazuje różnice.

+: brodatylarry
    •  
      brodatylarry

0

@cyberpunkbtc ta, przez scamerskie ico rynek strasznie oberwał po mordzie w opinii publicznej, to jest moim zdaniem jedyna mega znacząca wada Ethereum (poza zapychajacym się i dużo ważącym blockchainem, liczę że coś na to znajdą)- brak jebanej weryfikacji ICO, każdy może sobie zrobić publiczna emisję praktycznie za darmo i bez udowadniania że chce zgolić januszy

•  
      brodatylarry

0

To przez ETH z krypto zrobił się taki cyrk.

@cyberpunkbtc natomiast z tym sie nie zgadzam. Cyrk z krypto sie zrobił przez ludzi którzy nieodpowiednio użyli ETH. Tak samo jak jakiś facet wejdzie do amerykanskiej szkoły i wystrzela kilkanaście niewinnych osób, to nie jest wina pistoletu tylko tego zjeba. Tak samo jak w niektórych przypadkach BTC służy do prania pieniędzy- BTC sam w sobie jest niemalże idealny, ale to ci ludzie używają go do złych celów. :D

•  

@brodatylarry: wiesz, niech sobie ma możliwość, ludzie sami świadomie podejmują decyzję że inwestują w projekty jakichś anonimów, gdzie wizę ich tylko obietnica a nawet nie żadna umowa...

Tylko to jest robione pod szyldem kryptowalut, obok btc! Ściany się kojarzą z btc. Niech się dojebią a nie psują opinie.

•  
      brodatylarry

0

@cyberpunkbtc chociaż podoba mi sie twoja ideologia, starasz sie zachować dobry wizerunek kryptowalut, ale co ty możesz zrobić przeciwko tylu oszustom¯\_(ツ)_/¯
      Trzeba mieć nadzieje że devy wymyślą jakiś filtry antyscamerskie czy kurwa coś xD

•  
      brodatylarry

0

@cyberpunkbtc powiedzmy sobie szczerze, z tych 2100 coinów które obecnie mamy ile zostanie za 10 lat? 20? 30? Ja wierze w rozwój całej branży, ale do tego potrzeba czasu

•  

Trzeba mieć nadzieje że devy wymyślą jakiś filtry antyscamerskie czy kurwa coś xD

@brodatylarry: No nic nie zrobię... Boli mnie to że ludziom na długo się skojarzy btc z chwilową bańką krypto, która okazała się niewypałem, oszustwem. Bardzo ciężko będzie ludziom, którzy mieli z tym słabą styczność, przetłumaczyć że to się sporo od siebie różni.

Nagle bardzo głośno zrobiło się o krypto. Cały świat o tym usłyszał, większosć ludzi o tym słyszałą w tv, czytała w gazetach. Zamiast pokazać co to jest i że to alternatywa dla kontrolowanych, państwowych walut, czym się od nich różni, jakie ma zalety, ale też jakie ma wady (z ich perspektywy to utrudnienie, bo fiat jest prosty i łatwy). WYtłumaczyć dlaczogo tak jest i że to cena za inne zalety.

Ludzkość nigdy nie była w stanie stworzyć pieniadza, tórego by nie kontrolował żaden człowiek. Ludzie nawert przestali dostrzegać wady fiatów, bo nikt nie myślał że można inacze... No ktoś zawsze musi tym rządzić, przecież.
      Czy ktoś uważa że BTC ma szanse stać sie popularniejszy, czy też nie, ludzie powinni przynajmniej sie dowiedzieć że to na tym polega, że takie cosstworzono i że można próbować tego używać, Nie koniecznie wszędzie zamiast fiata i go zastąpić, ale w jakich sytuacjach, alboi część wartości w tym przechowywać. Czy ktos uważa że zaraz projekt upadnie, czy tez, to jest on na tyle przełomowy, istotny i zmieniający bardzo wiele że ludzie powinni o tym się dowedzieć co to jest...

Tak to kojarzy im się to z Liskiem, Bitconnectem i setkami innych szajsów, które nagle padły na wartości i umierają... czyli takie oszustwa, naciągane, niepotrzebne do niczego rzeczy.

A co z różnicami BTC względem fiat? Przecież to jest najistotniejsze, gdyby nie to, to nigdy by nikt nie rozwijał btc.
      Ale ludzie nie dowiedzieli się o tym. Jak ludzie postrzegają BTC?
      No, jakiś facet sobie zrobił swój pieniądz, który się przelewa pomiędzy telefonami a nie przez banki... Tak to rozumieją i co w tym niby istotnego mają widzieć? Po co to komu?
      Teraz komuś kto słabo zna temat wspomnisz o BTC albo krypto, to powie że wie co to jest, ale machnie ręką i nie interesuje go to. Już ma swoją opinię.

Teraz z tym błędnym postrzeganiem czym jest BTC moze byc gorzej niz było kiedy w ogóle nie wiedział ktoś co to jest. Mogłeś mu coś wytłumaczyć. Teraz on juz uważa że wie a nawet jak będziesz chciał mu tłumacxzyć to on i tak ma na to wyjebane. Temat skończony, zapomniany.

To nie adopcja BTC w świadomości społecznej, to była wielka anty reklama :/
      Adopcja na pewno przez to zpowolni i to sporo.

+: brodatylarry
    •  
      brodatylarry

0

To nie adopcja BTC w świadomości społecznej, to była wielka anty reklama :/
      @cyberpunkbtc zgadzam sie, ale pomyśl, że dzieki tej bańce o wiele więcej osób weszło w świat krypto i nie mówię tu o MOOON KURWAAA tylko o badaniu technologii (pozdrawiam). Na pewno wiekszośc się sparzyła, ale jakaś tam część jednak coś zarobiła, a część z tej części postanowiła, że zacznie się o tym uczyć.

Ja myślę, że prędzej czy później ludzie zaczna bardziej używać mozgu i edukować sie a nie tylko próbować zarabiać, a to bedzie skutkowało masowym upadaniem scamów- dla ludzi beda sie liczyły tokeny które naprawde coś dają poza obietnicami.

Nie ma kurwa bata że za powiedzmy 10 lat ludzie dalej będą się nabierać w takim stopniu na wątpliwe ICO czy inne gówna, nie ma po prostu takiej możliwości. Chyba że @theromanpolan spłodzi jakąś ogromną liczbe dzieci, ale kto by go chcial

•  

Komentarz usunięty przez autora