Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Kjedne: 6 pasków to nie tęcza, flaga lgbtqwerty to nie tęcza. Ona symbolizuje coś sprzecznego z nauką KK więc mieszanie tego obraża. Nawet nie umiecie odróżnić 6 kolorów od 7? Nawet widziałem te informacje, że flaga lgbtqwerty to nie tęcza na jakieś ich stronie więc ogar.

Ps: wiem, że tęcza to cały gradient kolorów, a wyróżnia się tylko kilka symbolicznie. Nie czepiacie się.
6 pasków to nie tęcza, flaga lgbtqwerty to nie tęcza. Ona symbolizuje coś sprzecznego z nauką KK więc mieszanie tego obraża. Nawet nie umiecie odróżnić 6 kolorów od 7? Nawet widziałem te informacje, że flaga lgbtqwerty to nie tęcza na jakieś ich stronie więc ogar.


@pyroxar: xDDD ale nie wiem co to ma do powyższego. Wylosowałeś ze skryptu odpowiedź i akurat to wypadło ?
@Kjedne:

Moje uczucia religijne uraża jasnogórskie bałwochwalstwo i jakoś sobie nikt nic z tego nie robi.


Złóż doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez katolików, bo wg ciebie dopuszczają się zachowań, które obrażają twoje uczucia religijne. Chyba, że twój skrypt nie przewiduje czegoś więcej niż pisanie komentarzy na wypoku.
Bo Matka Tęczowa była naklejana na śmietnikach, a to pewnie nie.


@czynastolatek: Podobno bóg jest wszędzie. Jeśli to prawda to jest nawet w przepełnionym ToiToiu. Jakoś nie słychać żeby się o to obrażał.
@Kjedne po pierwsze nawet ciężko powiedzieć czy ona się pali, czy ma coś w rodzaju płonącej otoczki, po drugie zakonnica to zwykły człowiek, w przypadku afery z obrazem użyto najważniejszego dla Polaków wizerunku matki boskiej, po trzecie oczywiste jest do czego nawiązaniem była tęcza na wspomnianej przeróbce, do społeczności która głosi hasła stojące w sprzeczności z nauczaniem kościoła.
@pyroxar: bo twierdzi, że wywodzi z Biblii i słów św Pawła że homoseksualizm wyklucza z kościoła. Meanwhile kościół nie przestrzega mnóstwa innych zasad Nowego i Starego Testamentu
@rybsonk: eee, ty się szczegółów czepiasz. Jak to ma się to prawd wiary?

PS: Kościół stowrzył Biblię, powstała ona z przekazu ustnego. Biblia nie jest jedynym wyznacznikiem prawd wiary, trzeba wziąć pod uwagę tradycję Kościoła żeby dobrze zinterpretować. Polecam książkę "Kościół na celowniku".