Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Dni na oddziale: 14 pozostało: 16?

Nie mam dziś żadnych przemyśleń związanych z oddziałem, poprostu korzystam ze swojego dobrego stanu.

Jedyne co to obraz całej polskiej służby zdrowia.

Od środy prosiłem o internistę, bo plułem szarozieloną mazią i z trudem cokolwiek przelykałem. W czwartek usłyszałem

będzie dziś, może jutro



Od początku pobytu czekam też na diagnozę psychologa - test multiselect

Dziś na obchodzie przy ordynatorze, Pani psycholog powiedziała że dziś mi go przyniesie.


Ech... Szkoda gadać

Tak to się powoli żyje na tym oddziale, cieszę się swoim dobrym stanem, wczoraj skorzystałem z siłowni i czuję satysfakcjonujący ból mięśni, dziś spacer ponad 5km. Czekam na kolejny, miejmy nadzieję piękny dzień

Książka że zdjęcia to "Mali bogowie" - wiernie oddaje stan służby zdrowia i wcale się nie dziwię że podejście lekarzy do pacjentów jest jakie jest...

Codziennie przeprowadza że mną wywiad stażystka, jest mocno zaangażowana i szczerze zainteresowana pacjentami. Aż mnie korci żeby jej powiedzieć że jest mi szkoda tego co z nią zrobi system...
Może któregoś dnia jej powiem, a może nawet ona sama to tutaj przeczyta...

CDN

#depresja
#programistawpsychiatryku

Tagi dodatkowe:
#alkoholizm
#narkotykizawszespoko
#narkotykiniezawszespoko
#psychiatria
#szpitalpsychiatryczny
Leniek - Dni na oddziale: 14 pozostało: 16?

Nie mam dziś żadnych przemyśleń związany...

źródło: comment_EdHahLttdIJoBS7WKvC9KMskmI0KX9oJ.jpg

Pobierz
  • 9
@Leniek: co ty tsm wlasciwe robisz? Wiem ze palisz i czytasz i masz sie leczyc, ale jak to "leczenie" wyglada? Bo jak tyfzien sie prosisz o cos na przeziebienie, a w polowie "turnusu" nie masz diagnozy postawione j, to rownie dobrze mogles isc pobiegac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slapdash: cytując lekarza

Diagnoza to dla Pana sprawa marginalna


Miksują mi farmakologię i liczy się odpowiedź mojego organizmu na leki.
Przewaga oddziału nad wizytami u lekarza to skrócony czas reakcji. Tutaj leki mogę mieć zmieniane co 3 dni, na wolności co 3 tygodnie.

Diagnoza psychologiczna to plan długofalowy i nie jest palącym tematem.

Nie wylądował bym tutaj gdyby nie to że leczenie farmakologiczne przez kilka miesięcy nie przyniosło efektu