Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Klepacka o operacji swojego ojca

  „Miałam potworny kryzys, musiałam wspierać załamaną mamę i bałam się, że tata umrze. Przez miesiąc jego choroby nie chodziłam na treningi, codziennie odwiedzałam go w szpitalu. Noc przed operacją przesiedziałam w kaplicy, modląc się do Boga, żeby go nie zabierał. Przez kolejne tygodnie, gdy leżał na OIOM-ie, modliłam się, by przeszczep się przyjął. Tata żyje, jest w dobrej formie. Ten cud umocnił mnie w wierze”, deklarowała w rozmowie z Twoim Stylem
  Wiecie co byłoby cudem? Gdyby w czasie operacji lekarz nagle odsunął się od stołu, usiadł na krześle, odpalił angry birds a przeszczep serca i tak samoistnie zakończył się powodzeniem.

  RIP MARIUSZ SZCZERSKI

  #bekazkatoli
  #4konserwy
  #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Dzięki za wsparcie, miraski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  W życiu bym nie pomyślała, że będę odstawiać cyrk w takim konkursie xddddd Wyszło to kompletnie przypadkiem. Teraz w lipcu półfinały ogólnopolskie, zobaczymy czy przejdę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Od początku pisałam Wam, że wygra 16. XD No, ale I Vice tez git. Wycieczka jest xdddd

  Pozdrawiam,
  koń z kilogramem tapety na ryju xD

  #pokazmorde #antylopa podobno nie #ladnapani - ale ja serio siebie lubię xd

  OBIECUJĘ WALCZYĆ O POKÓJ NA MIRKO
  pokaż całość

  odpowiedzi (123)

 • avatar

  W mojej rodzinie niedawno miał miejsce pierwszy homoseksualny coming out. Miał on miejsce w wielodzietnej rodzinie ze wsi. Konkretnie - cioci i wujkowi urodziło się pięciu chłopa.

  Pierwsza trójka kuzynów urodziła się chyba w przeciągu 5 lat. Jako dzieciak spędzałem z nimi sporo czasu we wakacje. Generalnie wyrośli na fajnych ludzi. Najstarszy pracuje w policji, ma fajną żonę i trochę chorowitą córeczkę. Młodszy zaręczył sie z 10 lat starszą babką, ale też jest spoko. Trzeci okazał się największą dumą rodziny. Sam pamiętam, że już jako dzieciak wszystko go ciekawiło, interesowało, co wizyta we wakacje to miał inne hobby. W końcu zainteresował się biologią i tak już mu zostało. Jako jedyny z rodzeństwa poszedł na studia i je zdał, a potem został nauczycielem. Bardzo inteligenty, sympatyczny chłopak. Dopiero chyba 7 lat po nim na świat przyszła jeszcze para bliźniaków, która okazała się totalną patologią. Chyba nawet gimnazjum nie skończyli. W ogóle nigdy się nie uczyli, olewali szkołę, ciągle były z nimi kłopoty. Obecnie mają chyba po 20, 21 lat, w ogóle nie pracują, biorą kasę od matki i chleją. Jeden po pijaku raz przejechał swojego psa.

  Pewnie się dobrze domyślacie, że gejem się okazał ten trzeci - najinteligentniejszy. I tak nagle spadł w hierarchii od największej dumy rodziny do największej hańby. Rodzina nie ma problemu z tymi małymi patusami, ale ma z kuzynem - gejem.

  Teraz rodzina miała się spotkać w domu jego rodziców. Całe rodzeństwo miało być + taka ciotka z wujkiem. Kiedy się okazało, że kuzyn gej będzie tam ze swoim partnerem, to nagle wszyscy odwołali przyjazd. Już wcześniej ta ciotka na wieść o tym, że w domu jest ten partner kuzyna, odmówiła wyjścia z samochodu. Jej córka, która zrobiła z kuzyna chrzestnego swojej córki i z którym się uwielbiała, teraz w ogóle go nie chce widzieć na oczy.

  No i powiedzcie mi, że gejom się fajnie żyje w Polsce, skoro w najlepszym przypadku spotyka ich wykluczenie.

  #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)