Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem, może będziecie znali odpowiedź :D

Kupiłem w zeszłym roku MacbookPro 2016 z Touchbar. i7, 16GB RAM, 256SSD. Kupowałem go na ibood, mam fakturę z zakupu więc jest jeszcze faktura.
Dostałem teraz w pracy kompa i stwierdziłem, że to dobry pomysł tamtego sprzedać więc wylądował na allegro: https://allegro.pl/oferta/apple-macbook-pro-i7-16gb-256gb-touchbar-gwarancja-8095123393

Dałem za niego chyba 7800PN, więc wystawiłem za 6800 PLN ale nie ma żadnego odzewu. Obniżyłem trochę cenę ale nie ukrywam, że jest teraz jednym z tańszych na allegro z TB a i tak zero odzewu.

Czy to dalej za drogo, czy po prostu w tym kraju ten laptop to za drogo?

#macbook #macbookpro #apple
  • 10
@ewridejhardtrajning: właśnie problem polega na tym, że przewertowałem dość mocno allegro i te z TB zaczynaja się od 6k w górę, tylko że ten mój modelowo jest 2016 a tak na prawdę jeszcze nie ma roku :/ No i mój właściwie w stanie idealnym jest a tamte po mniejszych lub większych przygodach.

Dzięki za merytoryczną odpowiedź, jeszcze niech trochę powisi i będę obniżał dalej :(
@maciek30_pl: Ogólnie maki mocniejsze, dużo bardziej tracą wartość i dużo gorzej je dobrze sprzedać niż podstawową konfigurację 13 calową. Wiem że twój nie ma roku, jest na gwarancji itp, ale no niestety rocznikowo on dość sporo traci, odświeżenie 2019 raczej będzie na późną jesień w tym roku, więc to akurat na twoją korzyść. Dużo maków jest wystawianych na ogłoszeniach/allegro z zawyżoną ceną i wiszą tak miesiące, więc to po ile wiszą