Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ogólnie to wracam w tym momencie z #multikino dziękuję Ci za darmowy popcorn (wygląda jak lokowanie produktu, ale to jedyny pozytyw który mogę powiedzieć po tym seansie). Fajnie się oglądało, pod względem wizualnym, moim zdaniem jest bardzo dobrze, jednak oglądanie tego w kinie to coś innego (zobaczyłbym z chęcią odcinek 3 w kinie). Ale co do scenariusza... niech wam DDki ziemia ciężką będzie. Przepraszam wszystkich z którymi się kłóciłem i broniłem tego sezonu, chciałbym, żebyście wiedzieli, że nie miałem racji i myliłem się. Czuję potworny niedosyt i smutek po tym co obejrzałem. Teraz to już nie jest raczej wina DDków, ale osób, które zdecydowały się na to, żeby zrobić tylko 6 odcinków w sezonie 8. Nie wiem co wami kierowało, tak fabuła #!$%@?ła, że nie trudno było o dziesiątki błędów logicznych czy fabularnych. Z palcem w dupie rozpisalibyście 7, 8 i 9 sezon po 10 odcinków i powoli doprowadzili to do finału. Licencja wam się kończyła, że się tak spieszyło?

Pozdrawiam Mireczków którzy też byli na finale w kinie i na koniec powiedzieli sobie w duszy "dobra, to parodia za nami, teraz prosimy o prawdziwy sezon".

#kino #graotron #got #filmy #seriale
iErdo - Ogólnie to wracam w tym momencie z #multikino dziękuję Ci za darmowy popcorn ...

źródło: comment_VW07YeDCCdxQBMDWBPLsMYaC6Ud7URAh.jpg

Pobierz
  • 5
@danter: Ogólnie ludzie w większości reagowali śmiechem, nie wiem, czy z tego powodu, że niektóre sceny były zabawne, czy żałosne, ale obstawiam prędzej to drugie. Przy wychodzeniu z sali w 90% słyszałem teksty, że szkoda, strata, nie tego się spodziewałem, oczekiwałem czegoś ciekawszego, nie tak to sobie wyobrażałem, za szybko to wszystko się stało