Wpis z mikrobloga

@paw4da: Oczywiście żartuje chociaż takie foty działają na dziewczyny ( ͡ ͜ʖ ͡) A poważnie to tak możesz wstawić jeśli masz dobrą sylwetkę z widocznymi mięśniami brzucha. Tylko nie napinaj się jak niektórzy przy robieniu zdjęć w lustrze bo wygląda to okropnie. Tak bardziej na luzaku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beerus: @paw4da: wtedy to też wiocha XD
ale jak masz 6paka to przewrócenie oczami może być trochę mniejsze, no ok, się napracowales to się pochwal
Nawet jak olejemy gusty,
bo niby leco, ale nigdy nie powiedziała mi tak żadna kolezanka.
Tak jak wysyłanie benkow, niby beka,ale bekę ma nie kazdy,. Oni dalej to robią xD
Jeśli miałabym mówić za siebie - dla mnie to zawsze trochę żenada, jak jest taka
@paw4da Stary. Zasada jest taka. Jak masz super sylwetkę. To pokazujesz. Jak masz super zdjęcia z podrozy pokazujesz. Jak masz super fure to też.

Beka beką niby nie lubimy i frajersko a jednak wszystkie moje koleżanki przesuwają pięknych ziomków w prawo więc
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kayleigh: ale to już kwestia chyba, kogo się chce tam znaleźć. Czy się w ogóle czegoś tam szuka, czy się chce być "przesuniętym" XD
Ja będąc facetem, nie chciałabym poprostu spotkać się z dziewczyną, mając w głowie ta myśl, że mialaby mnie w #!$%@?, żebym miał wklęsła klatę XD
Nie chodzi tu o ogólne zjawisko, że ludzie wybierają atrakcyjnych ludzi xd tylko spotykanie się dla mnie z tą konkretną byłoby conajmniej.
@szypkafrytka Ja bym zaczął od tego by nie szukac fajnej dziewczyny na tinderze. To nie znaczy że ich tam nie ma. Bo są ale to nie są sprzyjające warunki do tego. Mężczyzna jest tam znacznie niżej. To tak jak samodzielnie brać udział w grze w której masz na starcie gorzej niż przeciwna drużyna. Ale wygraną meczu wcale nie rekompensuje inwestycji. Tinder służy do relacji typu fwb.