Wpis z mikrobloga

@Insiders: Ostatnio wszyscy znajomi też zaczęli sprowadzać sobie używane maki po okazyjnych cenach. O co chodzi? Apple otworzyło jakiś firmowy sklep z używanymi macami czy co?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ptasiek2: ale co najlepsze nie żaden olx czy allegro tylko na stronie zielonych lombardów z głupot wszedłem i poszukałem w okolicy. Był za 3000 ale bzdury popisane w opisie i nawet nie sprawdzili ze jest gwarancja. Wytargowałem na mniej i jest mój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@samuraj24: Ja tylko mówię, że nie jest to coś strasznie głupiego. Dlaczego jak jakaś babka sobie kupiła komputer (no i może jest niezadowolona z systemu) to ma teraz cierpieć i na siłę używać macOS-a? Napisałem tylko, że narzędzia i sterowniki BootCamp są świetnie zrobione i Windows zajebiście śmiga na MB. Dodałem również, że ileś lat temu prowadził w rankingach najlepszych laptopów do obsługi windowsa - próbowałem ci znaleźć link, ale na
Dodałem również, że ileś lat temu prowadził w rankingach najlepszych laptopów do obsługi windowsa - próbowałem ci znaleźć link, ale na szybko nie mogłem.


@nalej_mi_zupy: prosz:
https://gizmodo.com/macbook-pro-is-the-fastest-windows-vista-notebook-317060

Poza tym najtańszy MBA to koszt ok. 3500 zł

Poprzedniej generacji (taki jak ma OP) tak. Retina już gorzej.

Delle/ThinkPady za 11000

Nie przesadzajmy. Nie trzeba kupować P52, jest jeszcze T580. Fakt że można kupić i P72 z Xeonem, ale wtedy MBP się chowa.
Nie przesadzajmy. Nie trzeba kupować P52, jest jeszcze T580. Fakt że można kupić i P72 z Xeonem, ale wtedy MBP się chowa.


@kitor: Fajny sprzęt ten T580. Tak czy inaczej rozstrzał cenowy i konfiguracyjny jest taki, że kupując nowego z salonu z FV23% mam wrażenie, że od razu tracisz 40% wartości na rynku wtórnym.
@samuraj24: moja znajoma tak ma zrobione. I u kosmetyczki kiedyś widziałam iMaca z wgranym windowsem xD Bolą mnie oczy za każdym razem jak coś takiego widzę. To jakby narysować pentagram w kościele ( ͡º ͜ʖ͡º)