Wpis z mikrobloga

#got #graotron #gameofthrones

Można psioczyć na 8my sezon, wyzywać na zakończenie, życzyć śmierci w bólach DeDekom... I słusznie. Ale, #!$%@?, skończyło się coś niesamowitego. Coś co chyba długo się nie powtórzy. Zarówno w książkach jak i na ekranie. Kawał niesamowitej historii, postaci, świata, intryg, polityki td, itp. I cudownej muzyki... W #!$%@? mi smutno.
https://www.youtube.com/watch?v=HppOkD89ntQ

P.S. Czekam, aż Martin dokończy powieść i lecę od nowa z książkami.
  • 10
@PussyDestroyer1995: dlatego też napisałem w P.S. "Czekam, aż Martin dokończy powieść i lecę od nowa z książkami" ;) Też mam taką nadzieję. Pytanie czy jeśli nawet zrobi to dobrze, czy odbiór będzie OK, po tym co stało się w 8 sezonie... Oby tak :)
@dr_Acula: Serial nawet w swoich najlepszych momentach moim zdaniem nie był tak dobry jak książki, więc o to bym się nie obawiał. Ludzie którzy czytali książki wiedzą, że zakończenie serialu to jedna sprawa, a zakończenie książkowe - o ile do niego w ogóle dojdzie, ale po tym serialowym ścieku mam nadzieję że tak - to inna sprawa. Więc mocno trzymam kciuki aby GRRM nie zszedł przed postawieniem ostatniego znaku w PLiO.
@dr_Acula: Umowa na serial a umowa na książki to dwie różne sprawy. Myślę, że koleś jest coraz starszy, trudniej mu wymyślić coś na poziomie, ale kilka lat temu było przecież że czytał publicznie fragmenty Wichrów Zimy, sam zresztą je czytałem w internecie, więc temat był rozwojowy, a były to okolice 2014 roku. Co zrobił w tej sprawie przez 5 lat i czy cokolwiek? Ciężko powiedzieć, bo w międzyczasie zrobił świetny biznes