Wpis z mikrobloga

Hej #rowerowalodz !

W niedzielę 9 czerwca @metaxy wraz z ekipą wybiera się z Krakowa do Warszawy - wstępnie trasa będzie przebiegać przez Tomaszów Mazowiecki i Rawę Mazowiecką, czyli dość blisko Łodzi. Ktoś jest chętny, żeby złapać ich gdzieś po drodze i pojechać razem z nimi do stolicy?

Dorzucę jeszcze #rowerowywroclaw - może byście byli zainteresowani dołączeniem?
Jakby coś pierwszy pociąg macie o 05:14 :)

Trasa z grubsza będzie wyglądać tak: https://www.strava.com/routes/19023884

#ruszlodz
  • 39
Spanie macie czy krochmalić pościel?:)


@rdza: w Wawie zostaje tylko ja. Jak będziecie i zapraszacie to jasne, że chętnie wpadnę. Jak nie, to nie ma strachu, to Warszawa - jest gdzie spać.

We wtorek 11 czerwca mamy koncert Toola w Krakowie;)


@rdza: Hmmm a jak jedziecie do Krk? Chcecie spanie w Krk?
w Wawie zostaje tylko ja. Jak będziecie i zapraszacie to jasne, że chętnie wpadnę.


@metaxy: To, jasne, że zapraszamy:)

Hmmm a jak jedziecie do Krk? Chcecie spanie w Krk?


@metaxy: Pojechalibyśmy wtedy w poniedziałek, albo wtorek, żeby się pokręcić po okolicy i zobaczyc @wspodnicynamtb w końcu i po koncercie (wtorek w nocy) od razu dzida do domu. Jeśli mozesz nam kimanie ogarnać byłoby super:)
Jeśli mozesz nam kimanie ogarnać byłoby super:)


@rdza: możecie u nas spać zarówno w poniedziałek, jak i wtorek, czy środę. Ile tam Wam potrzeba. Jedyne co to ja wrócę do domu dopiero we wtorek, bo w poniedziałek mecz zaczyna się o 20:45, a ostatni pociąg do Krk jest o 21. Więc mogę Wam dać klucze do domu, bo Kaś pracuje codziennie 14-22 to się wpuścicie.

Pojechalibyśmy wtedy w poniedziałek, albo wtorek,
@metaxy: Chcemy pojechać autem. To może się dogadamy tak, że wrócimy we trójkę w poniedziałek po meczu i najwyżej zostaniemy do środy? Kwestia dogadania urlopu po stronie Wojtka.
Chcemy pojechać autem. To może się dogadamy tak, że wrócimy we trójkę w poniedziałek po meczu i najwyżej zostaniemy do środy? Kwestia dogadania urlopu po stronie Wojtka.


@rdza: jak dacie radę zmieścić też mój rowerek to jasne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rdza: Gucio, zapraszam, możecie siedzieć ile chcecie. A na ten sam koncert przyjeżdża @guziec i w środę mamy razem jeździć po Dolinkach. Więc przydałoby się, żebyście zostali przynajmniej do środy wieczorem, to coś więcej Wam pokażę razem.