Wpis z mikrobloga

Takie moje luźne spostrzeżenia dotyczące bitew rankingowych. Po co te cały rangi skoro i tak ludzie z wyższych rang grają z tymi bez żadnej rangi? Chyba o to chodzi, żeby grać z ludźmi na swoim poziomie. Jeśli jesteś lepszy od reszty swojej drużyny to automatycznie robisz więcej --> szybciej awansujesz. Jesteś słaby --> trzymasz się tej rangi którą masz i w końcu pewnie spadasz. Nie wiem czy wot ma jakiś ukryty wskaźnik elo dotyczący poziomu na którym grasz, jeśli jest to powinni z niego zrobić użytek w tych bitwach, jak nie to dać sobie spokój bo większego gówna dawno nie widziałem.
#wot #worldoftanks
  • 6
@Kecq: Ze względu na ilość grających. Jest jedna zasada że zawsze w przeciwnej drużynie masz swój odopwiednik poziomu w rankingu. Jeżeli będzie wystarczająca liczba graczy to wszyscy byli by na jednym poziomie. Wczoraj ludzie z najwyższych rang czekali po kilka minut żeby wejść do gry, bo nie było nikogo na ich poziomie. Zebranie całej drużyny na jednym poziomie rankingu było by nie możliwe.
@Kecq: @gebur: Dokładnie, jak na razie zbyt mało osób ma te wyższe poziomy i muszą grać z tymi, którzy nie mają żadnej rangi. Ciekaw jestem tylko czy z czasem więcej osób będzie grało ten tryb, bo w ostatnim sezonie to była masakra, nikt w to nie chciał grać. Stąd te zmiany, które wprowadzili na ten sezon.
@sheridan97: pewnie ci co mieli wbić jakieś wysokie rangi to wbiją. Reszta da sobie spokój bo ileż można mieć tych stompów. Same jednostronne gry, i z tego co patrzyłem to nie tylko u mnie ale też u Dakiego czy Pawiana. 15-2, 15-3. Gry 10 minutowe bo ciągła kampa. I jeśli chodzi o mapy to widzę ciągle to samo, 5-6 map ciągle się powtarzających
@Kecq: Grałem każdy sezon rankingówek i w każdym zdobyłem najwyższą rangę. Mogę ci powiedzieć, że na wyższych rangach w późniejszym etapie, kiedy jest tam dużo osób, większość bitew jest wyrównana i dosyć często (w porównaniu do randomów) są bitwy typu 15:14 czy 15:13. Oczywiście jest ciężko, bo grają tylko bardzo dobrzy gracze.
Według mnie to jest bez sensu, że trzeba aż tyle tych poziomów nawbijać. Zamiast zachęcić ludzi do gry to
Ja ogólnie jestem za cienki na te rankingowki, mam 1200 wn8 i 4 kwalifikacji a gram z gosciami co mają po po 2500-3500 I mają już ligi np 13, dodatkowo każdy naparza Full Gold aż się przykro robi. Gram co dzienie te rankingowki i w kolejce jest maksymalnie 70 osób czyli mało popularny tryb. Ci słabsi jak ja już sobie odpuscili i grają głównie zieloni niebiescy i fioletowi bo wiadomo że korci