Wpis z mikrobloga

@Koloses Obrażanie właścicieli innych samochodów pomaga ci jakoś w leczeniu swoich kompleksów i błędów wychowawczych rodziców? Podobnie robisz z tymi, którzy wybierają w spożywczym inne jogurty niż ty, czy tam już tłumisz swoje zapędy bo nie jesteś schowany za monitorem? Zastanawia mnie zawsze co kieruje takimi ludźmi, którzy uwielbiają anonimowo w internecie atakować innych z takich debilnych powodów.
często ktoś się chce ścigać i to kusi


@GrindujTopy: Też to zauważyłem, a głównie Hondziarze mają takie zapędy. Tylko że w zwykłych Hondach nie ma za bardzo mocnych silników poza civic type R, więc zbytnio nie ma w tym zabawy, jak z góry znany jest wynik.
@GrindujTopy: Ale to w Niemczech mieszkasz? Myslalem, ze w Polsce. W Niemczech chyba takie auto wrażenia nie robi, bo byle spawacza stać na to, a w Polsce, to już wyższa klasa średnia się wozi takim czymś i p0lki ciągnie do posiadacza takiej furki.
@chlodny__klecha: tak, ale w Polsce bywam i wtedy faktycznie większy piczomagnes się robi... :D
właśnie tanieją mocno takie z 2.0 tdi i podstawowym wyposażeniem, sprawdź sobie. potem sprawdź ile taka kosztuje w dobrym stanie w Niemczech, wcale tanio nie jest a z dużym dieslem duże opłaty. :)
W Polsce biorą leasingi, kredyty na 20 lat żeby tylko kupić i się pokazać.
@chlodny__klecha: sam wziąłem kredyt ale tylko na 1/4 ceny auta w sumie, głównie dlatego żeby nie wydać całych oszczędności bo lepiej coś w zanadrzu mieć niż nie mieć. :)
mnie też to rozśmiesza gdy słyszę o zadłużaniu się na samochód, czy jakieś bajery. stać mnie na samochód za 5k to takim jeżdżę i nie ma sensu brać kredytu na parunastoletnie auto po to aby się pokazać przed innymi.