Wpis z mikrobloga

To ja może wyjaśnię parę kwestii. Byłem sobie na kontrdemonstracji antyfaszystowskiej w Lublinie w czasie konwencji wyborczej Konfederacji. Stałem sobie dzielnie. Nic nie krzyczałem, bo mam trochę problemy z umysłem i nie mogę/mogłem się przełamać. Stoimy sobie z transparentami i z instrumentami. Kuc z mediów narodowych i jego kolega w garniturze(chyba go nie widać na filmiku, ale oglądałem tylko początek) rozmawiają ze sobą i coś tam sobie planują chyba podejść do nas. I jestem całkowicie przekonany, że kuc najpierw chciał podejść do mnie i spytać mnie o coś, ale od nas wyskoczył jeden typek i powiedział, że nie będziemy rozmawiali, bo "jesteście faszystami". I się zaczęło jakieś tam "ale dlaczego nie chcecie" "coś tam lewica", następnie gość od nas uderzył lekko tekturą z napisem w kamerkę i chyba (nie jestem pewny) w jakąś część ciała kuca albo jego kolegi w garniturze.

Najbardziej śmieszne w tej sytuacji jest to jak została nazwana ta relacja. "Atak lewicy na media narodowe" DX. Bezlitosny atak tekturą na bezbronnego i niewinnego wyborcę Konfederacji z jedynych słusznych mediów. To oczywiście śmieszny tytuł i to z kategorii clickbaitowych tytułów.

Potem "taki wygląd wyborców lewicy". Najmocniej przepraszam, ale to była jedna osoba. Skłonna do agresji, ale oczywiście ziomeczek nic nie zrobił złego. Jedynie chciał przegonić kuca, a przeganianie kuca to moralnie wręcz doskonały czyn.
Pamiętam, że jeden człowiek z kolegą faktycznie podeszł do nas i spytał o coś, a ten sam człowiek, który bezlitośnie zaatakował DZIENNIKARZA WOLNYCH-NARODOWYCH MEDIÓW całkowicie na spokojnie mu jakąś kwestię wytłumaczył. Nie słyszałem o jaki problem pytał ten człowiek i nie spytałem po całej akcji naszego człowieka o to co mu powiedział, ale to była spokojna rozmowa.

I z ludzi, którzy chcieli o coś zapytać na poważnie to by było na tyle. Jeszcze podszedł do nas jakiś kuc i chciał jakieś hehe edgy prowokacyjne pytanie zadać, ale po prostu dalej nasi grali na bębnach i robili hałas. Podeszła do nas jakaś kobieta i w stronę osoby w tęczowej pelerynie powiedziała "przez was nie mam dziecka"...także ten hehe. Podszedł do nas jakiś starszy człowiek i powiedział "Jedno pytanie: ile wam za to płacą?" Otóż zapłacono nam za to szeklami prosto od Sorosa.

W sumie szkoda, że było mało osób, ale pogoda nie była najlepsza i w Lublinie zdaje się, że mało jest aktywistów.

A i jeszcze na zakończenie dodam z dumą, że ja na tym filmiku byłem nieśmiałym kłębuszkiem ciepła i miłości z prawej strony na miniaturce w szarym sweterku i z szarym plecaczkiem. Z trochę dziwną fryzurą i dziwnie trzymaną ręką. To było moje pierwsze demo, a z domu wychodzę dosyć rzadko przez problemy z psychiką. Com widział tom opisał. Elo.
https://www.wykop.pl/link/4961977/taki-obraz-wyborcow-lewicy/
#bekazlewactwa
#konfederacja
#4konserwy
#neuropa
#bekazprawactwa
#bekazczegokolwiek
#nacjonalizm
#antifa #polityka
  • 19
@Wilczek03: Nie. Choć możliwe, że u nas częściej ogólnie występują choroby psychiczne niż u prawaków. Ludzie o poglądach antyfaszystowskich często mają też inną niż reszta społeczeństwa identyfikację płciową lub orientację seksualną, a wykluczenie społeczne jakie się z tym wiąże sprawia, że częściej niż reszta społeczeństwa mają choroby psychiczne.

U mnie natomiast jest tak, że raczej neurotyczne dolegliwości mam, choć psycholog i psychiatra zastanawiają się nad psychotycznymi. Chociażby ketrel mi nakazano doraźnie
@NonOmnisMoriar: ybyby podszedl do nas janusz korwin mikke i powiedzial ze przez nas mu nie staje takze ten no wiecie...

bylem wtedy na litewskim i faktycznie wygladalo to strasznie slabo ze badz co badz calkiem normalne zgromadzenie (jakie by nie bylo, poza tym bylo sporo starszych ludzi i wypowiadali sie tez dzialacze lokalni ktorych nawet na sile trudno by bylo zaklasyfikowac jako jakas ekstreme) probuje zaklocic jakas grupka orangutanow walac w
@schinesghe: Ale to nie jest odreagowywanie. Ja w sumie jak najbardziej szczęśliwy jestem z tego, że byłem W TELEWIZJI. W MEDIACH NARODOWYCH BYŁEM. I śmieszy mnie clickbaitowy tytuł i trochę przekłamań i manipulacji zaorać chciałem jedynie.

"calkiem normalne zgromadzenie"
Z liderami Konfederacji i z ich wyborcami.
@Kjedne: A to ten gość od hailowania dx na końcu materiału mówi te rzeczy. Śmieszy mnie, że uważa, że ludzie tacy jak ja chcą doprowadzić nasze społeczeństwo do uwaga "marazmu i stagnacji". W sumie to pewnie jakiś głupi lewak, bo marazm i stagnacja to zasadniczo to samo oznaczają. Mógł powiedzieć "degrengolada" to lepiej brzmi, choć stagnacja i marazm faktycznie rzadko używane słowa.
@NonOmnisMoriar: To "oraz", a nie np. "w tym" oznaczać może, że woła mnie pan nie dlatego, że jestem nocną aktywistką, a dlatego, że wpis mógłby mnie jakkolwiek zainteresować. Poza tym kojarzyć nocną tylko z anarchią i burdelem? Nie mogę tego pozostawić bez komentarza.

Szanownego pana jak i każdego kto wpis widział pragnę uświadomić, że:
- nie mam nic wspólnego z żadną organizacją polityczną, a już na pewno nie z stowarzyszeniami radykalnymi
@MK-Ultra: Antifa ani nie jest organizacją, ani stowarzyszeniem radykalnym.
Moja obecność na kontrdemonstracji nie ma nic wspólnego z chęcią wyładowywania emocji.
Po raz drugi moja obecność na kontrdemonstracji nie ma nic wspólnego z zaspakajaniem przynależności do grupy.
Ponadto zasłanianie twarzy antyfaszystowskich demie nie wynika ze świadomości, że dane postępowanie jest nie w porządku i mogłoby grozić konsekwencjami prawnymi, a z powodu bezpieczeństwa. Właśnie z tego powodu na wszelkich demonstracjach i manifestacjach
@NonOmnisMoriar: > Antifa ani nie jest organizacją, ani stowarzyszeniem radykalnym.

Niewdawanie się w jakąkolwiek polemikę, stosowanie przemocy i agresji jako środka wyrażania zdania/frustracji/tożsamości, brak chęci dyskutowania z jednoczesnym założeniem "my i tylko my mamy rację", to tylko kilka przykładów uzasadniających niezdrową skrajność poglądów, które czynią z manifestanta wszechwiedzącego dyktatora, nie różnicie się niczym od ONR-u. Nie podoba mi się jednocześnie zachowanie prawej strony, która traktuje was protekcjonalnie i tak jak wy