•  

  w sprawie #reinkarnacja wczoraj na jednym z kanałów była historia chłopca z US, który twierdził że był ruskim snajperem w II wojnie i miał w tym życiu objawy urazów jak po wojnie i potrafił pisać po rusku

  fajnie, ale czy to swiadczy o przeszłym życiu? przecież w każdej armii jest jakiś snajper, nie jest to nic oryginalnego..

  logiczne że to się wiąże np. z II wojną, etc

  dlaczego zatem te przypadki reinkarnacji są aż "za bardzo logiczne" jak na współczesny świat.. ?

  co np. z żołnierzami o których nikt w US nie mógł wiedzieć? np. coś jak żołnierz wyklęty przed 1990 rokiem?

  czy są takie przypadki?

  jezeli reinakarnacja dotyczy wszystkich istnień co z innymi planetami? dotyczy tylko ziemi?

  czy taka reinkarnacja dotyczy np. jednego dziecka z ciąży wielodzietnej?

  coś mało tego..

  #katolicyzm #bekazkatoli #polska #ciekawostki #kosciol #filozofia

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (34)

 • avatar

  Klepacka o operacji swojego ojca

  „Miałam potworny kryzys, musiałam wspierać załamaną mamę i bałam się, że tata umrze. Przez miesiąc jego choroby nie chodziłam na treningi, codziennie odwiedzałam go w szpitalu. Noc przed operacją przesiedziałam w kaplicy, modląc się do Boga, żeby go nie zabierał. Przez kolejne tygodnie, gdy leżał na OIOM-ie, modliłam się, by przeszczep się przyjął. Tata żyje, jest w dobrej formie. Ten cud umocnił mnie w wierze”, deklarowała w rozmowie z Twoim Stylem
  Wiecie co byłoby cudem? Gdyby w czasie operacji lekarz nagle odsunął się od stołu, usiadł na krześle, odpalił angry birds a przeszczep serca i tak samoistnie zakończył się powodzeniem.

  RIP MARIUSZ SZCZERSKI

  #bekazkatoli
  #4konserwy
  #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Studiuje weekendowo. Dzisiaj mieliśmy możliwość zaliczenia w zerowym terminie jednego z przedmiotów. Okazało się że tylko ja się stawiłem(uznałem że może coś ściągnę i będzie 1 przedmiot mniej a jak nie to nic nie tracę xd) więc wykładowca powiedział że skoro się stawiłem to pewnie się nauczyłem i żebym się podpisał tylko i mam 5. Potem miał być wykład a po nim spotkanie organizacyjne na przedmiot który zaczyna nam się w przyszłym roku dopiero więc uznałem że w sumie co mi szkodzi i zostanę. Wykładowca jak zobaczył tylko mnie ja sali to poprosił tylko o numer albumu i powiedział że nie muszę już przychodzić na egzamin bo mam zaliczony i jestem już wolny.

  Moje jest wygranko dzisiaj xd
  #wygryw #studbaza
  pokaż całość

  odpowiedzi (83)