Wpis z mikrobloga

Aktualne promocje na książki programistyczne (i ebooki):

1) Stare Ale Jare. Helion wyprzedaje DO JUTRA stare ebooki za 9,90 zł. LINK

Tytuły, które mogę polecić jako w miarę i tak aktualne: Postgre, Algorytmy Wróblewskiego, Blender, PHP 5, cSS3 i PHP 5, SQL Praktyczne ćwiczenia, Programowanie w języku C, Wyrażenia regularne, Sieci komputerowe, Podręcznik HTML5, Moodle, Wojownik SEO, ZEND Framework. Jest tego więcej z różnych dziedzin, ale to co widzę, że jest warte z mojego punktu widzenia przydatne. Wejdź na link wyżej i sprawdź resztę.

2) Koduj z nami (-40%) na wybór pozycji. Promocja trwa tez DO JUTRA LINK

Jest Python, Kryptografia, Informatyka Ekonomiczna, Zrozumieć Programowanie (!!!), Scrum, SQL, TDD, Java, Minecraft, Agile, ERP i dużo więcej. Najlepiej wejdź w link wyżej i zobacz.

3) Na VideoPoint jest promocja na kurs Django i Linux Server, bo premiera LINK

4) Na Helionie są przedsprzedaże, w których są zniżki 10%-20% LINK, w tym Java EE 8, Arduino, C++, Excel 2019, Office 2019, "U mnie działa" ( ta książka ma potencjał na hit), Python, Django 2, Swift, tablice React, TypeScript, Uczenie maszynowe C#, Kubernetes itp.

Więcej znajdziesz w moim poprzednim wpisie https://www.wykop.pl/wpis/41377491/przeglad-promocji-dla-programistow-ebooki-i-kursy-/

Chcesz więcej promocji? Śledź tag #ebookiprogramistyczne albo zapisz się na wołanie (patrz komentarz).

Kupując linkami powyżej nie tylko oszczędzasz, ale wspierasz akcje:

1) przegląd promocji
2) wsparcie dla programistów
3) recenzje książek programistycznych

#programista15k #programujzwykopem #programowanie #programista #technologia #bitcoin #blockchain #grafika #kursywideo #humblebundle #udemy #ebookiprogramistyczne
tomaszs - Aktualne promocje na książki programistyczne (i ebooki):

1) Stare Ale Ja...

źródło: comment_R3w0sTILZcD5i5ZU0GWDt3ptuDVTdatP.jpg

Pobierz
  • 2